Wpis z mikrobloga

Wierzyć się nie chce czytając te komentarze o honorowym obowiązku pójścia w maszynkę do mięsa gdy trep wyśle ci wezwanie xD
Cieszy mnie że tacy z was gieroje i bohaterzy którzy z uśmiechem na ustach poszli by walczyć w okolicach polskiego bachmutu w imie interesów tych na górze. No ja niestety nie mam takich stalowych jaj, natomiast jako tchórz chętnie wyślę wam do okopu kartkę z Dubrovnika ku pokrzepieniu serc.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #polska #ukraina
  • 171
  • Odpowiedz
@Wraczek: nie moge pogodzic sie z sytuacja, kiedy panstwo dobija mnie coraz to nowymi podatkami i rozdaje to w postaci kolejnych 800 plusow ktore nie realizuja celu poprawy dzietnosci, robi program developer plus, przez co nigdy nie dorobie sie wlasnego mieszkania czy domu, mam pracowac praktycznie do samej smierci bo nie ma rownego wieku emerytalnego a jako chlop bede zyl krocej, jestem traktowany jako czlowiek drugiej kategorii bo nie wjade do
  • Odpowiedz
@Wraczek: Śmieszni jesteście z tymi płaczkami. Nikt nie chce iść do wojska, ale może być taka sytuacja że będzie trzeba. A jak chcesz uciekać to uciekaj teraz, a nie jęcz potem jak będzie gorąco że wciągają do wojska.

Wszyscy tylko cwaniakują jaka to Rosja słaba, a jak przyjdzie co do czego to nas kto będzie bronił jak wszyscy pouciekacie? Zostawicie rodziców i wszystkich samych?
  • Odpowiedz
@Wraczek: Tu nie chodzi o żadnych polityków. Nie da się, żeby 30-milionów obywateli uciekło albo rozpłynęło się w powietrzu. Przypadek Ukrainy idealnie to pokazuje. Ucieknie 5-6-8 milionów, ale kilkadziesiąt nadal pozostanie na miejscu. Rosyjskich żołnierzy, odsiadujących wyroki za morderstwa albo rozboje, których niedawno wypuścili z więzienia średnio będzie obchodzić, że ty nie chcesz z nimi walczyć. Tacy degenarci dla samej rozrywki z chęcią poznęcają się nad tobą i twoimi bliskimi. Już
  • Odpowiedz
@Wraczek: brać udział w wojnie chcą jedynie ludzie ulegli i zmanipulowani. Jak ma być inaczej skoro 99% społeczeństwa (bo już czegoś takiego jak naród praktycznie nie ma) wierzy że istnieją nadal realnie jakiś państwa narodowe xD Śmiechu warte i nich się goje zdepopulują jak chcą.
  • Odpowiedz
jako tchórz będziesz złapany na granicy przebierając się za kobietę a nie jakas karta z Dubrovnika


@MikiGRU: no i? To jego życie dla niego ma być mniej ważne niż kraj?

Ciekawe czy będziesz taki cwany jak ci w okopie nogę urwie.
  • Odpowiedz
@G06DbT: jest coś takiego jak wartości wyższe i jest też tchórzostwo, ja zwyczajnie nazywam rzeczy po imieniu niezależnie czy to się komuś podoba czy nie
  • Odpowiedz
@MikiGRU: nazywaj mnie tchórzem ale nie ma dla jednostki wyższej wartości niż jej własne życie.

Chcesz sobie umrzeć, to proszę bardzo, już dziś się możesz zgłosić do woja.
  • Odpowiedz
Cieszy mnie że tacy z was gieroje i bohaterzy którzy z uśmiechem na ustach poszli by walczyć w okolicach polskiego bachmutu w imie interesów tych na górze


@Wraczek: jakich na górze? Jak będzie trzeba to pójdę walczyć, żeby moja rodzina miała gdzie żyć i żeby moje dzieci mogły mówić po polsku. Zawsze możesz uciec, a potem już uciekać całe życie. Twój wybór.
  • Odpowiedz