Wpis z mikrobloga

Wierzyć się nie chce czytając te komentarze o honorowym obowiązku pójścia w maszynkę do mięsa gdy trep wyśle ci wezwanie xD
Cieszy mnie że tacy z was gieroje i bohaterzy którzy z uśmiechem na ustach poszli by walczyć w okolicach polskiego bachmutu w imie interesów tych na górze. No ja niestety nie mam takich stalowych jaj, natomiast jako tchórz chętnie wyślę wam do okopu kartkę z Dubrovnika ku pokrzepieniu serc.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #polska #ukraina
  • 171
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: Ale gdzie są ci rozsądni Polacy? Bo jakoś ich nie widać. Spora część Polaków akurat popiera obowiązkowe ćwiczenia, choć nie zdaje sobie sprawy z ich konsekwencji. Może o czymś nie wiem?
  • Odpowiedz
Spora część Polaków akurat popiera obowiązkowe ćwiczenia, choć nie zdaje sobie sprawy z ich konsekwencji


@Xing77: doskonale zdają sobie sprawę z konsekwencji, dlatego uważaj na zmanipulowane tego typu ankiety, w tej akurat ankiecie prawdopodobnie popierali obowiązkowe ćwiczenia emeryci i kobiety - tu już masz >50% społeczeństwa. Niech zrobią taką ankietę w śród facetów 18-35 to się zdziwią jak zobaczą wyniki
  • Odpowiedz
@woskrosenie: No ale mnie właśnie chodzi o takich młodych facetów. Często za takimi ćwiczeniami są młodzi Polacy którzy albo mieszkają zagranicą, albo są wyborcami PO/Lewicy.
Kobiet w polskim społeczeństwie jest więcej niż mężczyzn, więc to normalne że taki będzie wynik.
  • Odpowiedz
@Wraczek:
A ja juz swoje przezylem. Wroce walczyc gdy bedzie trzeba. Dzieci zostawie w okolicach Beneluxu. Ja bede bronil kraju zeby oni nie musieli Europy. Ot tyle.
Mam tylko nadzieje ze zanim umre ja lub moja dywizja to zabierzemy jeszcze chociaz x2 ze soba.

"Jezeli chcesz pokoju, szykuj sie do wojny." A wiec i musisz byc na nia gotowy psychicznie.

I nie, nie potepiam Cie.
Rozumiem i szanuje Twoje przekonania. Ja
  • Odpowiedz