Wpis z mikrobloga

Wierzyć się nie chce czytając te komentarze o honorowym obowiązku pójścia w maszynkę do mięsa gdy trep wyśle ci wezwanie xD
Cieszy mnie że tacy z was gieroje i bohaterzy którzy z uśmiechem na ustach poszli by walczyć w okolicach polskiego bachmutu w imie interesów tych na górze. No ja niestety nie mam takich stalowych jaj, natomiast jako tchórz chętnie wyślę wam do okopu kartkę z Dubrovnika ku pokrzepieniu serc.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #polska #ukraina
  • 171
  • Odpowiedz
najlepsi to są w tym wątku napinacze, co ostatni raz walczyli ale z kolegą w podstawówce a najbardziej stresująca sytuacja w ich życiu to rozmowa o podwyżkę, którzy deklarują swoje zacięcie, odwage i chęć walki
przyjdzie co do czego to będziecie walczyć ale z własnym zwieraczem
  • Odpowiedz
@askey: nieudaczniku szukasz tylko wymówek dla swojego tchórzostwa...Polacy w 1920 roku mieli lepiej? A jednak wszyscy i biedni i bogaci walczyli o wolna ojczyznę....chara ci na tą tchórzliwa morde
  • Odpowiedz
@Leniek: widzę że jesteś ciepły ale to zły adres mirku( ͡° ͜ʖ ͡°) pisząc że cię dojedziemy nie myślałem o spełnianiu twoich gejowskich fantazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wraczek: do pierdla? XD pojdziesz na kompanie karna albo na tak zwany sztorm Z w Polskim wydaniu. Jak sie bedziesz stawial to dwoch roslych #!$%@? ci w leb 10 razy i przygrzeje pastuchem po jajach. Takie sa realia, masz pecha, sa czasy wojenne i naprawde niewielu takie czasy jest w stanie bez uszczerbku przezyc, a piszac takie glupoty na internecie raczej tylko udowadniasz ze #!$%@? tam wiesz.
  • Odpowiedz
@daretti877: racjonalnie uzasadniam i uwypuklam fakt, ze nie istnieje kontrakt spoleczny, ktory sprawialby, ze warto o ten kraj walczyc, a co gorsza, taki stan rzeczy jest efektem celowego dzialania uprzywilejowanych klas spolecznych - decydentow politycznych, wierchuszki biznesowo-ekonomiczneji tzw postepowego spoleczenstwa. ty natomiast kierujesz w moja strone inwektywy.

polacy w 1920 roku mieli o tyle lepiej, ze mieli NADZIEJE - bo odbudowywali ten kraj na nowo po totalnym zniewoleniu. ja natomaist po
  • Odpowiedz
@G06DbT: żałosny to ty jesteś pecie bo jesteś najzwyklejszym tchórzem
@DzonyDzony będziesz siedział jak taki ukr gdzieś w Niemczech o ile cię w ogóle wpuszcza, o ile przebierzesz się za kobietę na granicy byle uciec jak szczur xD walczyć można o swój kraj, miasto, przyszłość narodu ale wykopowe fantazje o areczkach i oskarkach nie są w stanie znaleźć miejsca dla szerszego myślenia
  • Odpowiedz
A jednak wszyscy i biedni i bogaci walczyli o wolna ojczyznę


@daretti877: no no, biedni i bogaci. Patrząc po sytuacji na Ukrainie to u nas będą, tak samo jak tam, walczyć tylko biedni. Super deal. Plebs niech ginie. Elita ucieka.

żałosny to ty jesteś pecie bo jesteś najzwyklejszym tchórzem


@MikiGRU: o, widzę, że brak argumentów przeobraża się w atak. Skąd ja to wiedziałem, że mam do czynienia z kimś z
  • Odpowiedz
@askey: dalej szukasz żałosnych wymówek żeby uzasadnić swoje tchórzliwo...tak w 1920 mieli nadzieję xD ty masz pełno możliwości jakich nie miły pokolenia przed tobą ale wymyślasz jakieś kocopoly
  • Odpowiedz
ty masz pełno możliwości jakich nie miły pokolenia przed tobą


@daretti877: no i ktoś chce korzystać z tych możliwości a nie ginąć. Dla ciebie twoje życie jest nic nie warte?
  • Odpowiedz
zły adres


@daretti877: jak to zły, przecież jak gachimuchi to tylko do armi! Z resztą już obiecałeś.

Aaaa dobranoc już wiem, co sie dzieje w koszarach, zostaje w koszarach
Leniek - > zły adres

@daretti877: jak to zły, przecież jak gachimuchi to tylko do ar...
  • Odpowiedz
: To pójdę do pierdla ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wraczek: nie pójdziesz do pierdla bo nikomu to się nie opłaca, bardzo dużo ludzi by wtedy tak zrobiło.. Gdy jest wojna to albo cię rozstrzelają dla przykładu na oczach żołnierzy albo wsadzą do jednostki karnej gdzie będziesz robił pierwszy atak i rozminowywał pole minowe bagnetem i swoim ciałem, jak odmówisz to kapral na miejscu cię zastrzeli.
  • Odpowiedz
Gdy jest wojna to albo cię rozstrzelają dla przykładu na oczach żołnierzy


@mpetrumnigrum: tak, już będą strzelać do swoich obywateli. Widać że stosujesz ruskie metody, bo te są najlepsze, prawda? Pomyśl co się stanie, jak zaczniesz strzelać do swoich. Twoi koledzy szybko nauczą cię metodą siłową, że ten karabin zaraz będziesz miał wsadzony w odbyt, i wtedy będzie strzelane, ale do ciebie, jak do kaczki.

wsadzą do jednostki karnej gdzie będziesz
  • Odpowiedz
@daretti877: ale potrafisz sie merytorycznie odniesc do poruszonych przeze mnie kwestii, czy szczytem twoich mozliwosci kognitywnych jest napisanie 'xD'? mam przykre wrazenie, ze funkcjonujemy na innych poziomach rozwojowych

@Leniek moze chlopu teskno do tzw krecenia wora, kto wie...
  • Odpowiedz
moze chlopu teskno do tzw krecenia wora, kto wie...


@askey: dwa tygodnie od ostatniej wizyty w jednostce to kawal czasu, pewnie juz nawet zaczął sie za kobietami rozglądać zboczeniec!
  • Odpowiedz
@Krs90: saszka by chciał, żeby Polskę wciągnięto do tej wojny, bo widzą, że już nie dają sobie rady, bo nikt nie chce walczyć za ich oligarchów ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz