Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki z #it #pracait jak to jest z matma na infie na zaocznych? Chodzi mi po głowie iść na studia zaoczne, ale z matmy strasznie słaby jestem. Zarówno jeśli chodzi o 'praktyke' jak i myślenie. Z jednej strony zawsze mogę przecież zrezygnować, z drugiej strony to nie jest za darmo i swoje kosztuje...



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: program pewnie jest taki sam jak na dziennych, mozesz sobie w sylabusie chyba zobaczyć co będzie i sobie to opanować. Pamiętam, że ze szkoły średniej mało tej matematyki było wspólnej względem studiów. Kojarzę że były macierze, całki, kombinatoryka
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wszystko zależy od studiów, bo matematyka to główny filtr studentów. Pamiętam jak rozwiązywałem znajomemu egzamin z analizy przez mikrosłuchawkę, który był na "gorszej infie" na tej samej uczelni. Zaspany i na wyjebce napisałem mu na 4.5, gdzie u siebie zdawałem w drugim terminie, bo złożoność zadań jak i program do przyswojenia był kilka lig wyżej
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zależy z jaką matmą jest problem. Jak z tą akademicką to spoko, często po prostu kwestia że kiepsko tłumaczą. Poszukaj sobie lepszych źródeł na internecie i jak włożysz w to wystarczająco czasu to zdasz. Jak problem z matmą tą licealną... no tu już nie wróżę sukcesu. Ta na podstawie jest na prawdę prosta a w IT będziesz mieć sporo cięższe rzeczy.
  • Odpowiedz