Wpis z mikrobloga

Obrońcy Buddy często używają argumentu - "Typowa polska mentalność. Jak ktoś się dorobił, to cebulaki zazdroszczą i wypisują głupoty w internecie". Ja bym napisał inaczej - To typowa mentalność polska, że ludzi którzy dorobili się majątków albo za takich chcą uchodzić są uważani za geniuszy. Najlepszym przykładem jest Budda. Ludzie uważają go za geniusza marketingu, biznesu i wszystkiego. Poniżej przedstawię kilka faktów tego "geniuszu".

Loteria rzutkowa - Budda zorganizował loterię w której do wygrania było audi S3. Sposób loterii został zaczerpnięty prosto od Stonogi. Innowacją buddy było rzucanie lotkami. Stonoga robił loterię od 2016, Budda zrobił loterię na początku 2020. Nie muszę mówić, że ta loteria nie była zgodna z prawem. Późniejsze konsekwencje zamieszczam w formie screenu poniżej wpisu. Był jeden wpis na wykopie, ale został usunięty.

https://przeglad-internetu.pl/rozdal-audi-s3-dla-widzow/

https://wykop.pl/wpis/75504963/zaciekawila-mnie-ta-sprawa-i-faktycznie-pierwsza-l

Dobrobyt przed loteriami - Często pada pytanie "skąd budda miał pieniądze na start" i tutaj ludzie piszą o branży OZE, biznesach buddy etc. Prawa jest taka, że dziewczyna Buddy miała długi aż do loterii bmw M3 CS. Siedziba kanału została zajęta przez urząd skarbowy. Uchylenie nastąpiło dopiero 22.02.2023. Dodatkowo Budda został wpisany w rejestr Vat z datą 01.03.2023. Finał loterii na BMW M3 CS odbył się 15.01.2023. Skoro Aleksandra Krcha miała nawet długi w urzędzie skarbowym, to ogólne zadłużenie musiało być ogromne.

Loteria - Spotkałem się z komentarzami pod innymi loteriami "Zgapione od Buddy", "Budda zrobił loterię i teraz każdy zrobił". Pierwszą loterię robił Stonoga. Pierwszą legalną loterią na yt zrobił Kickster w 2021. Druga sprawa, że to Lupulus Media zaproponował buddzie loterię i on nic nie wymyślił. W takich loteriach twórcy są aktorami, wszystkim zarządza organizator. Budda wnosi do loterii filmy, promocję. Całość jest na wysokim poziomie, ale bez Lupulusa nadal by bawił się w darta i miał długi w urzędzie skarbowym.

Tworzenie historii "DOZE" - Teraz mamy wielki projekt Doze. Budda od miesięcy mówi jaki to będzie innowacyjny i niespotkany projekt. Gość filmuje linię produkcyjną podwykonawcy, gada o 120 milionach puszek (na filmie widać puszki innych marek), gada o miesiącach w laboratorium, dziesiątkach miejsc pracy. Wychodzi z tego logo Wersow, przeciętny energetyk. Ta cała innowacja tj. wspólne tworzenie historii i "widzowie tworząc markę za pośrednictwem zakupu...mają realny wpływ", to progress bar. Czyli kupując puszkę, Budda rozbuduję Dozeland. Jeśli ktoś nie wie co to jest progress bar, to jako przykład można podać pasek instalacyjny. Pasek postępu zapełnia się wprost proporcjonalnie z ilością sprzedanych puszek. Mnie osobiście bawi najbardziej "praca" przy projekcie puszki. Ta puszka zawiera minimum wymaganych informacji i logo. Budda mowił, że pracowali nad tym 4 miesiące. Nie zapominajmy o innej innowacji czyli loteriach. Każdy chyba wie, że loteria promocyjna to nieodłączny element marketingu znany od lat. Coś tam mówi o głosowaniu, konkursach, ale zobaczymy...

Całość jego działań opiera się na byciu znanym i ogłupieniu ludzi jego "dobroci". Geniusz marketingu było widać podczas loterii gdzie nakłaniał do zakupu losów niczym sprzedawca garnków po 2 godzinnym kursie eksternistycznym. Prawda jest taka, że influencerzy sprzedadzą wszystko, bez względu na marketing.

#budda #famemma #polskiyoutube #motoryzacja
10kobla - Obrońcy Buddy często używają argumentu - "Typowa polska mentalność. Jak kto...

źródło: loteria budda

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@10kobla: Dobra, bo Ty ogólnie jesteś jego Anty-Fanem i go mocno punktujesz. Ale #!$%@?ąc od tych loterii, megalomani, jak oceniasz jakość jego materiałów? Czy w Twojej ocenie dostarcza dobry content i dobrą jakość, czy lipa? Ma rozmach czy nie ma?
  • Odpowiedz
  • 16
@RafDan: Pod względem jakości filmów, montażu, ujęć, to jest poziom wysokobudżetowych kanałów motoryzacyjnych, może nawet lepiej. Z wyłączonym dźwiękiem niektóre filmy nawet można przyjemnie oglądać. Treść to kwestia indywidualna. Poza filmem z drift masters, wyjazdem na biegun północny i może jeszcze jakimś, to filmy lifestylowo-motoryzacyjne podszyte dużą ilością kobla (niekoniecznie jego). Ja też nie mogę ocenić obiektywnie treści, bo nie oglądam w całości jego filmów i nie przepadam za nim. Przewijam
  • Odpowiedz
@10kobla: dorzucę od siebie że w ZEA na Half Desert w Dubaju uszkodził McLaren za którego szkody nie chciał zapłacić. Ostatecznie nie zapłacił, została mu tylko zabrana kaucja, rozwiązanie sytuacji znam ale Kamilek śledzi bacznie forum to nie będę pucował się jak to się skończy ale niespodzianka będzie cudowna! Czekam na nową dawkę filmów z ZEA! Tworzymy historie.
P.S Może ktoś wie na jakim etapie nasz youtuber skończył szkołę bo z
  • Odpowiedz
@RafDan: tylko czemu masz oddzielać materiały Buddy z YT od całego tego syfu który się ciągnie za nim? Bo trochę nie rozumiem pretensji i twierdzenia, że no ale materiały spoko... No i co z tego?

@10kobla Dzięki za dobry wpis. Mnie dziwi, że on nigdy prawka w PL nie stracił jak wrzucał wcześniejsze materiały dawno dawno temu jeszcze jak np. podstawiał się na ubierze jakaś super fura i widać było jak
  • Odpowiedz
  • 11
@Darth_Gohan: Ten inteligent jeździł na kolekcjonerskich blachach K1 BUDDA.

@xdamian13: Tym bardziej mnie dziwi, że ludzie wierzą w bajki troglodyty. Poprawił trochę poziom wypowiedzi, ale jakiś czas temu to był koszmar.
  • Odpowiedz
@10kobla: może trzeba znaleźć kogoś z okolic i popytać. Robiłem swoje małe śledztwo i nikt nic nie wiedział konkretnego. Obiło się komuś że wypozyczalnia była wałem do bicia samochodów, wcześniej Kamilek zarabiał jako kaskader w innych wypożyczalniach
  • Odpowiedz
@xdamian13: z tego co mówił na starym kanale YT jak grał w Coda chodził do liceum i był w ostatniej klasie wtedy. Mówił o studiach menadżerskich ale raczej nigdzie nie poszedł bo wg jego historii matka wyrzuciła go z domu itd.. potem już było call center, wypożyczalnia i YT.
  • Odpowiedz
@daj_lyka: Ty tak serio? Chyba nie widziałeś moich postów i komentarzy które były na wykopie. Ja jestem jedną z wielu osób która chce aby budda odpowiedział za wszystkie wały itd które robił/robi nadal.
  • Odpowiedz