Wpis z mikrobloga

#alkohol #piwo #alkoholizm #zakupy #promocje #polecajki #suplementy #zdrowie #kobiety

Cześć Mircy, pytanko do koneserów piwska:
jakie piwo 0% przypomina w smaku KASZTELANA Niepasteryzowanego??

Mama ma taki niezdrowy rytuał, że codziennie wieczorem pije kasztelana niepasteryzowanego, no i chcę jej kupić ze dwie kraty czegoś co smakuje jak ten kasztelan ale bez alko. Plan jest taki że przecież tego nie wyrzuci, a może jej zasmakuje i będzie piła te zerówki. W najgorszym wypadku stracę hajs i będę to pił jak izotonik po treningu.

Pozdro!
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@kurczakos1: Nie znasz sytuacji. Przy jej obecnym zdrowiu fizycznym taki nawyk, powodowany stresem a więc kompulsywny, jest problemem. A pomysł z zerówkami jest taki, że przecież chmiel też zajebiście chilluje sam w sobie. Sam to przechodzilem i po jednym piwku , 4,5% czy 0% nie czułem różnicy w działaniu.
  • Odpowiedz
  • 2
@kurczakos1: nie agresja, pokój ziomie🏻 skoro już idziesz w offtopic to postanowiłem pociągnąć i wyjaśnić sytuację.
swoją drogą, statement "pasywna agresja" jak się przyjął tak nieźle namieszał w komunikacji ludzi używających i nie używających emotek i kropek ( . ) #funfuct
  • Odpowiedz