Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Do kogo powinienem się zgłosić jeśli od 3 lat nie potrafię zapomnieć o jednej kobiecie?
W pracy gdy mam zajęcie wszystko jest okej i wszystko rozumiem ale przychodzą dni i wieczory gdy leżę w łóżku ze łzami w oczach i zastanawiam się co ja mam dalej w tym życiu robić. Nigdy nie lubiłem ludzi i nie potrafiłem z nikim rozmawiać a ona była tym jednym wyjątkiem, miała na mnie niesamowity wpływ i chciałbym tu się o tym wygadać ale jest tego tak dużo że z moim składaniem zdań i myśli byłoby to masło maślane.
Wiem że na takie rzeczy nie ma żadnych leków ale chcę w końcu spróbować otrzymać jakąś pomoc bo wiem że mijają mi najlepsze lata życia a ja dalej je tracę i nie chcę tak dalej żyć.
#zwiazki #psychologia #psychiatria



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Czasem rozmowa z bliskimi może złagodzić ból. Nie wahaj się sięgać po wsparcie swoich najbliższych, ale równie ważne jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy terapeutycznej.
  • Odpowiedz
Do kogo powinienem się zgłosić jeśli od 3 lat nie potrafię zapomnieć o jednej kobiecie?


@mirko_anonim: Do nowej kobiety, o której nie będziesz mógł zapomnieć. Tak naprawdę nie chodzi o kobietę tylko o strach przed utratą tego co było. Znalazłeś sobie jedną, to znajdziesz i drugą, powinno pójść łatwiej bo masz doświadczenie i motywację. Wiem, że nie masz teraz ochoty na inną, ale wierz mi, to jedyne wyjście. Zacznij szukać
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zablokowales socjale itd ??

Masz konflikt wewnętrzny część ciebie wierzy że jest jakaś szansa jeszcze.

Dodatkowo widzę tutaj, że ta druga osoba sprawia że jakaś twoja trauma jest
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Niestety, też bym chciała się dowiedzieć czy jest jakiś sposób. Minęło kilka lat od rozstania, a ja wciąż nie mogę zapomnieć, był moim pierwszym i jedynym chłopakiem. Choć wiem, że mnie nie kochał i związek z nim do niczego nie prowadził, to nie ma dnia, bym o nim nie myślała.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: idziesz do psychiatry, mówisz że masz ciągłego doła (kij z powodem) i daje ci antydepresanty ssri po których ci tak blokuje odczuwanie emocji że przestaniesz się tym zadręczać, w sumie na zaburzenia związane z zakochaniem/ rozstaniem poleca się je w różnych miejscach
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Jah00 ale jak ja mam kogoś szukać skoro nie czuję tego czegoś, wcześniej też tego nie czułem a ona znalazła się sama. Nie wierzę w taką miłość szukaną na siłę a tym bardziej przez jakieś tindery.
@lobuz_ socjali ona i tak nie prowadzi ale mam zapisane jej zdjęcia na telefonie. Tak, nadal wierzę i szukam szansy że wkońcu pewnego dnia ona do mnie napisze.

Najlepsze jest to że co jakiś czas mijam ją gdy wracam z pracy do domu i specjalnie ją wypatruję a gdy ją już widzę na mieście czy jakimś sklepie to nie potrafię jej spojrzeć w oczy i udaję że jej nie widzę, nie potrafię też czytać wiadomości które do niej pisałem o tym że bez niej nie daję sobie rady. To jest
  • Odpowiedz
ale jak ja mam kogoś szukać skoro nie czuję tego czegoś, wcześniej też tego nie czułem a ona znalazła się sama. Nie wierzę w taką miłość szukaną na siłę a tym bardziej przez jakieś tindery


@mirko_anonim: Bzdura. Po prostu nie wierzysz, że możesz znaleźć kogoś z jej ligi. A to jest nieprawda. Jeżeli ktoś by ci pokazał, że możesz znaleźć sobie lepszą, to byś krzyknął: "#!$%@?ć tą sukę" i zacząłbyś
  • Odpowiedz