Wpis z mikrobloga

Nikt nie odchodzi z tagu #przegryw bo mu się to po prostu znudziło tak samo jak gra MMO w którą grał kilka lat i po prostu ma dosyć. Z tagu tego odchodzi się po to, by odciąć się od toksycznego środowiska i zacząć wcielać zmiany w swoje życie.

Wiecie co jest najciekawsze? Zawsze jak usłyszycie przekaz, który napisałem wyżej, to wszyscy jak jeden mąż wykłócacie się że to gówno prawda, wyzywacie od normików, oskarków i piszecie że przegryw po prostu jest od zawsze na zawsze i nic nie ma sensu. Robicie to wszyscy, ale co najśmieszniejsze, ci lepsi z was po jakimś czasie faktycznie usuwają konta/przestają się tu udzielać/robią długie przerwy i oczywiście robią to bez żadnych szumnych pożegnań i zapowiedzi tylko prosto z mostu odchodzą i koniec bo wiedzą że zostaliby wyśmiani, ponadto wiedzą że jesteście tylko bandą ściągających w dół toksyków więc tym bardziej nie chcą z wami utrzymywać kontaktów.

Jak wyglądała sytuacja w przypadku @Szumimiwelbie (aka @DROP_TABLE_Usernames @Szumrzeczny @Szumikk)? Kilkukrotnie usuwał konta i robił przerwy, zawsze bez zapowiedzi. Malala7? Dawniej wyzywał na potęgę "normików" na tagu, ostatecznie sam robił wiele długich przerw od tagu, a teraz wprost usunął konto (nawet jak wracał to spędzał na tagu kilka minut tygodniowo, tyle co nic).

Powiecie mi pewnie: "ale to oskarki, programisty!" Ok, a jak sytuacja wygląda w przypadku czołowego członka tagu #incelios czyli @starykuc? Przodował w wyzywaniu ludzi opuszczających tag, zawsze kwitował taki proceder słowem "cope", mimo że sam spieprzył z tego gówna żeby wziąć się za życie, ale co pośćiągał w dół obcych ludzi to jego :). Poza @starykuc miał wcześniej kilka innych kont, które dziwnym trafem też pousuwał, może jednak w takim razie widzi jakiś sens w opuszczaniu tagu skoro tak chetnie to stosuje gdy pali mu się pod nogami ;)?

Podsumowując więc:
Absolutnie NIKT nie opuszcza tego miejsca z nudów, dla jaj. Robią to w celu odcięcia od toksycznego środowiska, które wpaja do głowy czarne myśli i utrzymuje w depresji. To coś jak narkomani którzy odcinają się od "kolegów od ćpania". Sami się zastanówcie czy warto tkwić w takim środowisku i z wielką chwałą nazywać się przegrywem który "pluje na normictwo".

Wielu z was zaciekle wyzywało ludzi piszących to co ja teraz. Za parę miesięcy jednak sami opuszczali ten tag w celach takich jak opisałem, z dokładnie takim motywem. Nie daje wam to nic do myślenia?

#depresja #przegryw #przegrywpo30tce #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #samobojstwo #incelios #wychodzimyzprzegrywu #programista15k #nerwica ##!$%@?
  • 4
  • Odpowiedz
@niemalala7: toksyków na czarno, where wady? Każdy może sobie sprofilować tag na wlasne widzimisię. To jest każdego prywatny domek na drzewie, cyrk obwoźny z gabinetem osobliwości, battleground przegrywów z trollami, miska wylewaczy żali po zwaleniu konia.

Ja bym wszystko zostawił tak jak jest, a tylko czujniej czarnolistował i scroll jest nawet przyjemny. Nieraz smiechne z głupich postów albo sam coś napiszę żeby podnieść morale. Tag bym opuścił po znalezieniu dziewczyny albo
  • Odpowiedz