Wpis z mikrobloga

Niby można się śmiać z hipokryzji twitterowych Julek, ale gdy uświadomi się, że premier-cuckold bijący swoje dzieci i ministra nierówności i dyskryminacji mezczyzn tak samo sprzeciwiają się aborcji prawnej dla mężczyzn, twierdząc, że mogą decydować o ciele i portfelu mężczyzn, to już nie jest fajnie, że u władzy jest matriarchalny zamordyzm...

#bekazlewactwa #lewackalogika #bekaztwitterowychjulek #4konserwy #komfederacja #polska #logikarozowychpaskow
Roger_Casement - Niby można się śmiać z hipokryzji twitterowych Julek, ale gdy uświad...

źródło: GK8nwsdWkAA-7bq

Pobierz
  • 18
@NonOmnisMoriar: Jest tak samo równie mądry, co aborcja na życzenie dla kobiet, ale nie dziwi mnie Twoja hipokryzja, jak Ty sam nie kryjesz sie z tym, że za lewackiego ruskiego PRL też była aborcja dla kobiet i brak aborcji prawnej dla mężczyzn xD

Albo prawo jak z II RP i III RP, albo aborcja dla obu stron, nie ma tak, że jako simp chcesz dyskryminować mężczyzn, by przypodobać się feministkom, które
Roger_Casement - @NonOmnisMoriar: Jest tak samo równie mądry, co aborcja na życzenie ...

źródło: images

Pobierz
W polskich warunkach aborcja prawna dla mężczyzn to jest dosłownie najgłupszy możliwy pomysł.

@NonOmnisMoriar: bo?
Zarówno kobieta jak i mężczyzna powinni mieć jednakowe możliwości zrezygnowania z rodzicielstwa.

Tak, nie ma benefitów dla matek takich jak na zachodzie ale co z tego? Owszem, aborcja prawna obniża potencjalnie jakość życia dziecka ale z drugiej strony miliony matek pali w ciąży i pije wódkę.
Dlaczego w przypadku alkoholizmu rodziców dziecko nie jest chronione w
Jest tak samo równie mądry, co aborcja na życzenie dla kobiet,


@Roger_Casement: Aborcja na życzenie dla kobiet to kwestia dotycząca bezpośrednio ciała kobiety, a aborcja prawna to po prostu zrzeczenie się wszystkich obowiązków wobec dziecka.

Sama aborcja prawna nie jest jakimś skrajnie głupim pomysłem, ale tylko i wyłącznie, gdy zawiera w sobie także przymus płacenia alimentów przez osobę, która tej aborcji prawnej dokonuje lub pomoc socjalną państwa.
bo?


@thorgoth: Z postulowanych przez inceli, redpillów czy innych frustratów seksualnych rzeczy wynika, że ta aborcja prawna nie zawiera w sobie płacenia alimentów lub pomocy socjalnej.

Wtedy to jest wylęgarnia patologii, bo pozwala na płodzenie dzieci i potem myślenie, że 'hooj nie chce mi się angażować/wychowywać, więc dokonuję aborcji" xd.
@NonOmnisMoriar: no dobrze ale gdy kobieta dokona aborcji to musi płacić alimenty, pomoc socjalną itp.?

bo pozwala na płodzenie dzieci i potem myślenie, że 'hooj nie chce mi się angażować/wychowywać, więc dokonuję aborcji" xd.

Piszesz o kobietach dokonujących aborcji czy o mężczyznach dokonujących aborcji prawnej?

Równość wobec prawa, tylko i aż. Jako lewak-libek jestem za aborcją dla kobiet, byłbym hipokrytą gdybym odmawiał analogicznego prawa mężczyznom.
A incele, pille różnokolorowe i inni
@NonOmnisMoriar: Aborcja dla kobiet to też zrzeczenie się obowiązków wobec dziecka, ja rozumiem, że jako lewak uważasz, że musisz tak jak komuniści być za aborcja dla kobiet i przeciwnikiem aborcji prawnej dla mężczyzn, ale daj spokoj, mamy XXI wiek, nie żyjemy w komunizmie i albo zachowujemy prawo z III RP, zgodne z konstytucją, albo zmieniamy konstytucję i legalizujemy równość aborcyjna (fizyczne abortowanie dziecka i prawne porzucenie ewentualnych obowiązków)..
Przepraszam, ale czego niby się k#r@ spodziewacie po koncie które ma obok nicku flagę Palestyny oraz LGBT jednocześnie XD Przecież wiadomo, że dla takich osób równość jest tylko wtedy jak kobieta ma lepiej.


@Cztero0404: Przecież nie mam flagi Palestyny, ani LGBT obok nicku jednocześnie. No i tutaj mówimy o dwóch zupełnie różnych rzeczach, zwykłej aborcji i aborcji prawnej, które nie mogą być z gruntu traktowane tak samo.
które nie mogą być z gruntu traktowane tak samo.

@NonOmnisMoriar: coś jak z wiekiem emerytalnym, normami dzwigania albo głupimi obiadami dla konduktorów w PKP Intercity - równość jest wtedy i tylko wtedy gdy jest nierówność.
Kobieta z gruntu ma prawo mieć prawa.
Mężczyzna z gruntu ma prawo mieć obowiązki,

A potem szok i niedowierzanie że konfa ma większe poparcie niż lewica ¯\(ツ)/¯
coś jak z wiekiem emerytalnym, normami dzwigania albo głupimi obiadami dla konduktorów w PKP Intercity - równość jest wtedy i tylko wtedy gdy jest nierówność.

Kobieta z gruntu ma prawo mieć prawa.

Mężczyzna z gruntu ma prawo mieć obowiązki,


@thorgoth: Tak jak już w poprzednim komentarzu napisałem nie ma sensu rozmawiać dalej.