Wpis z mikrobloga

@uncles: kiedy miał rację dzbanie? Jak zużył rezerwę WP? Czy jak używał wojskowych cystern żeby dowozić paliwo na stację, bo ludzie kupowali jak wściekli, bo sztucznie obniżyli ceny przed wyborami? sklej japę pisowski bocie.
  • Odpowiedz
coś mi się wydaje, że bardzo często miał rację ( ͡º ͜ʖ͡º) dlatego tak na niego wsiedli.


@uncles: i pomyśleć, że śmiejemy się z rolników czy też mieszkańców Baranowa, że głosują na PiS...
Tutaj nie lepiej, jeszcze z 3 miesiące i Obajtek będzie tu bohaterem i dodatkowo wykopki stwierdzą, że Pegasus w sumie spoko jest i podsłuchy nie są złe. Kto wie, może na fali miłości
  • Odpowiedz
kiedy miał rację dzbanie? Jak zużył rezerwę WP? Czy jak używał wojskowych cystern żeby dowozić paliwo na stację, bo ludzie kupowali jak wściekli,


@Bill_Kilgore: dodaj, że zatrważającą flotę 9 cystern %-)). i jakie zużycie rezerwy WP ? %-) co ty w ogóle bredzisz za fanatzje chłopie
  • Odpowiedz
nie ma racji, bo rzucił tą datę 14 czerwca nie bez powodu, a właśnie ze względu na najwyższą cenę za baryłkę, kiedy przez większość "kariery" tego błazna cena oscylowała w okolicach $95-75 za baryłkę i jakoś różnicy w cenie nie było. Przykładowo w październiku 2022 cena za baryłkę wynosiła $85 a cena diesla na polskich stacjach wynosiła 7.84 zł i dopiero po pierwszym kwartale 2023 pisdzielce zaczęli ją sztucznie obniżać pod wybory
  • Odpowiedz
bo ani teraz ani wcześniej cena baryłki ma się nijak do ceny paliwa na stacji.


@Mezomorfix: a gdzie ja niby napisałem że cena za baryłkę ma coś do ceny paliwa? zestawiłem tylko ceny z różnych okresów wytykając manipulację burmistrza pcimia. Cena za baryłkę ropy nie ma nic wspólnego z ceną netto diesla na stacji
  • Odpowiedz