Wpis z mikrobloga

#gielda
Jako potężny posowski inwestor! Ogłaszam co następuje!

Moja miłosc do RR się zakonczyła, od dzisiaj tylko Grupa Azoty w moim serduszku!
Lokalny patriotyzm i inwestowanie w grupę azoty! Będę pchał tam tyle kasy, aż nie wpiszą mnie na listę akcjonariuszy mniejszościowych!
Tak mi dopomóż Sasin!

Jak byście chcieli porozmawiać o moim panu i władcy grupie azoty to zapraszam od dzisiaj! ;)
PoteznyPiSowskiInwestor - #gielda 
Jako potężny posowski inwestor! Ogłaszam co następ...

źródło: IMG_20240408_133819

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@nabrzmialy: moja inwestycja została zakończona, dla mnie spółka straciła już swoją wartość do wzrostów i nie rozumiem dalszych zmian j tego co się stanie w RR
Ale z Azotami już mam kompletnie inną sytuację tutaj jestem w stanie przewidzieć zmiany jakie nastąpią, mam w głowie scenariusz jakie zmiany będą zachodziły i jak to będzie wygladało więc akumuluje teraz azoty
  • Odpowiedz
@ReeZe:
1) kupuje Puławy ZAP i grupę azoty ATT, chociaż pewnie już mało co pulaw kupię bo mam już prawie 1k akcji i więcej nie potrzebuje, nie chce kupować więcej bo potem ciężko będzie to uśrednić w razie w.
A na samą grupę azoty mam trochę większy limit ustalony to sobie kupuje teraz grupę azoty

2) tak naprawdę największe dla mnie znaczenie ma moment gdzie jesteśmy gospodarczo, z moich obserwacji wynika
  • Odpowiedz