Wpis z mikrobloga

  • 0
@xyz_xyz: tak, masz rację.
Osobiście polecam, chyba że ktoś chce korzystać jeszcze z tej dokładki co się robi "sztangę" to wtedy XD
Za ten hajs ok, ja korzystałem z nich w domu zanim zrobiłem tą siłkę do jakiegokolwiek treningu FBW plus obciążenie wrzucam jako obciążenie stojaków. Teraz korzystam z nich jako typowych hantli do większości ćwiczeń. Średnica inna niż obciążenia które mam teraz, ale i tak na razie jest git.
Generalnie
  • Odpowiedz
@Gandezz a ta "sztanga" to nie? Bo wlasnie ona mnie kusiła. Nie cwicze z dużym ciężarem, mam cwiczenia od fizjo na dyskopatie np przysiady z 15 kg itp.
  • Odpowiedz
  • 0
@xyz_xyz ten "#!$%@?" do niczego się nie nadaje. Bardzo krótki gwint, całość plastikowa, ugina się przy nawet lekkim ciężarze. Moim zdaniem gdyby korzystać z tego jak ze sztangi to wytrzymałoby to zaledwie kilka treningów.
Szedłbym raczej w stronę stałej sztangi takiej jak ja mam na stojakach.
@kuroszczur albo nie kumam żartu albo nie wiem dlaczego miałbym nie robić pleców xD
Mieszkam w #!$%@? Mniejszym, najbliższa siłownia są ode mnie po 20-30 km
Gandezz - @xyz_xyz ten "#!$%@?" do niczego się nie nadaje. Bardzo krótki gwint, całoś...

źródło: 1000009573

Pobierz
  • Odpowiedz
@Gandezz: Do ogarnięcia formy ponad przeciętną i wyróżniającą się potrzeba Ci tylko drążka. Być może możesz dokupić expandery, paraletki i usztywniacze do nadgarsków a potem pas pod obciążenie. Piszę jako praktyk kalisteniki, obserwując zmiany swojego ciała w wieku 40+
  • Odpowiedz
  • 0
@kuroszczur: ale ja to wiem, mam zamiar jeszcze dokupić:


Dla mnie siłka to przyjemność więc i muszę lubić dane ćwiczenie, a lubię wyciskać na ławce czy robić wiosłowanie ;)
Kiedyś (okolice 8-9 lat) też ćwiczyłem w domu kalistenikę i efekty były bardzo dobre, ale nadal - wolę robić to co lubię i mieć nawet wolniejsze efekty, tym bardziej że mi zależy tylko trochę na wyglądzie, a głównie jednak na sile :)
  • Odpowiedz
@Gandezz: no chyba, że tak. Dla mnie dźwiganie ciężarów jest najzwyczajniej nudne i zdecydowanie bardziej kręci mnie progresja w postaci nowego ćwiczenia niż dorzucanie ciężarów
  • Odpowiedz
  • 1
@wiland: 1 557,93 plus 669 za rower stacjonarny składany którego tu nie widać.
Stojaki

Solidny, ale trzeba dorzucić trochę obciążenia co by się nie gibał, kilka kilo w zupełności wystarcza :)

Jeszcze w siłownię pójdzie drugie, jak nie trzecie tyle, ale wszystko z czasem ;)
  • Odpowiedz