Wpis z mikrobloga

@Wezwoguleicstont: wchodzi zielony ład i wzrostem cen energii chcą zmusić ludzi do oszczędności i do kupowania sprzętu energooszczędnego i do wymiany starego sprzętu. A do tego to impuls do modernizacji naszej energetyki, bo wyborcy się wkurzą na wysokie ceny energii i sami obywatele zmuszą rząd do reformy
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: nie miałem, dobrze popatrzyłeś na rachunek? może to jest kilka rachunków zsumowane.
W Pge w styczniu przyszedł rachunek na 620 zł, a do zapłaty było 90 zł. Tak to płacę 270 zł co dwa miesiące.
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: sprawdz licznik, to już któraś historia z rzędu która słyszę w tym roku jak tauron próbuje kogoś naciągnąć na nielogicznie wysoka opłatę. Chyba nowa polityka podkręcania zyskow, 1 na 10 poprostu zapłaci chory rachunek
  • Odpowiedz
@niemodnie: teraz to ja muszę wyjaśnić ten chory rachunek, nie w głowie mi teraz jakieś dopłaty 5zł za zużycie
@2xpapanalepiku no ja właśnie spodziewałem się podwyżek, ale nie #!$%@? takich. To na bank jakaś pomyłka, bo mnie niema w domu praktycznie od 5-6 rano często do 23 a jak już jestem, to żyję oszczędnie (nieświadomie), bo mieszkam sam. Później jadę na zakupy i porobię zdjęcia licznika

@Pawelkolega: @Qullion @Koronanona we
  • Odpowiedz