Wpis z mikrobloga

@Nowekonto1238: Wiadomo ona jest niewinna jak każdy i tylko sąd się na nią uwziął... Wierzenie w jej wersje jest śmieszne. Nawet masz wyżej wskazane, że to było w Uwadze i to po prostu jakiś patusiarski związek i jej mąż nie został zaatakowany tylko wdał się w bójkę. To jest coś zupełnie innego i bardzo dobrze, że idzie siedzieć a dzieci mimo że będą w gównianej sytuacji, to jednak wciąż lepszej niż
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238 mozna kopnac napastnika w jaja, obijac zebra czyms twardym, nawet połamać ale nie odrazu wpakować kose w plecy, dobrze ze granatu nie miala... Zapewne razem chlali a pozniej się tłukli, dzien jak codzien na melinie
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: dźgnął nożem, wezwał policję, z racji tego że opiekuje się dziećmi był trzeźwy i miał nienaganną opinię sąsiadów i wyszedł za tydzień w myśl obrony koniecznej.

No chyba ze nie było tak jak sugeruje ckliwy artykuł i jednak w sądzie nie siedzą bezduszni idioci którzy uparli się na biedną matkę z dziećmi.
  • Odpowiedz
@Einstein_z_wypoku: nie. To niebezpieczny komunistyczny mit podsycany właśnie przez taką zawsze niewinną patole. Eksces intensywny ma zastosowanie jak kopniesz w głowę 5 latka bo cię ugryzie. Akurat Polska ma bardzo liberalne prawo (az zabardzo patrz: pobicie ze skutkiem śmiertelnym. W myśl przepisów o obronie koniecznej możesz nawet kogoś pociąć kataną krzycząc o drodze miecza o ile przesłanki są spełnione (a te są dość intuicyjne).

Tutaj sąd poprostu przesłuchał świadków i doszedłem
  • Odpowiedz
Jak mój ziomek będzie się z drugim #!$%@?ł, to jak przyłącze się i zaczniemy we dwóch #!$%@?ć tego jednego to ja też będę działał w obronie koniecznej?


@MamMalegoSiurka: Jakby jakiś chłop dosiadł twoją żonę i leżał z nią w parterze to co byś nie zrobił to byłbyś na miejscu Andżeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mozna kopnac napastnika w jaja, obijac zebra czyms twardym, nawet połamać ale nie
  • Odpowiedz
@xyz_xyz: ah no tak, teoretyk.

Jeżeli myślisz, że kobieta byłaby w stanie połamać kosci mężczyźnie w takim pojedynku to xD tak samo jeśli myślisz, że byłaby w stanie kopnąć go w jaja.

Atak z zaskoczenia i cios w plecy to dosłownie jedyna możliwość wygranej walki przy tak ogromnej roznicy sił. Gdyby on się odwrócił to byłoby pozamiatane, wytarłby nią podłogę po prostu. Nie byłoby żadnego ciosu w jaja a nawet jeśli,
  • Odpowiedz
@paweucio: bo broniła swojego 4 letniego synka i dzgnela faceta który okładał jej męża i planował go zabic. Wyrok skandaliczny, przekroczenie obrony koniecznej nie powinno obowiązywać gdy napastnik jest silniejszy.
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238 dziwnym trafem sie odwrócił i ja odpychał a patusiara pobiegła po nóż, ich bójka to zapewne pijacka szarpanina dwóch ledwo stojących patusów, w ocenie sądu to ONA atakowała. Jestem zapewne starszy od Ciebie wiec te swoje "mondrosci zyciowe" zostaw dla innych. Widziałem więcej spraw sądowych o pobicie niz Ty masz włosów na głowie. Należy jej odebrać dzieciaki póki nie nasiąkły jeszcze patologia. Wystarczylo mu przejechac jakims walkiem po żebrach albo nerach
  • Odpowiedz