Wpis z mikrobloga

@xyz_xyz: Nie ma kompletnie znaczenia czy jesteś starszy, nic to nie zmienia skoro nie widziałeś na żywo jak wygląda bójka kobiety z mężczyzną. Widziałam takich więcej niż Ty masz wlosow na głowie (co biorąc pod uwagę na jakim jesteśmy portalu może być bardzo nisko postawioną poprzeczką), oglądałam to niezliczone ilości razy przez całe swoje życie i jestem całkowicie pewna, że kobieta nie ma w równej walce najmniejszych szans. Nóż w plecy
  • Odpowiedz
@SynMichaua: chory kraj, chore czasy, to wszystko jest chore. Potem się dziwić że przyrost naturalny spada. Wiadomo, to jeden z wielu powodów, ale weź zrób dziecko babie a potem okaże się, że na pieluchowe zapalenie mózgu i później masz przesrane, włóczysz się po sądach będąc niewinnym. Niewinny tylko teoretycznie… W ogóle robić dziecko w tym kraju to skrajny egoizm i skazanie kolejnego człowieka na życie w tych posranych czasach.
  • Odpowiedz
@Feministka2000 miała opcje nie bronić męża i dzieci.
@Tylko_Seweryn skąd info ze ona byla?
@xyz_xyz mogła też użyć sztuk walki i obezwładnić napastnika @GajuPrzegryw w obronie własnej i dzieci, zaatakowala napastnika tym co miała pod ręką. I słusznie. #!$%@? patusem sa tylko zjeby w tym wpisie które sugerują cokolwiek innego
@literacyfra123 jezeli ta kobieta byłaby napastnikiem i dźgnął by ją w obronie wlasnej to na pewno tak.
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238 no to trzeba bylo tego pijanego goscia #!$%@? nożem, czemu tego nie zrobiłas? Miałaś prawo przecież sie bronić. Absurdalne jest bronienie patuski która wbiła gościowi nóż w plecy bo ten sie uchlał i szamotał z jej konkubentem czy uj wie czym to dla niej było. Starasz sie ja usprawiedliwiac z uwagi na płeć i bombelki.... Całe szczęście sąd zadecydował właściwie i odpad pójdzie siedzieć a dzieci będą miały szanse na normalniejsze
  • Odpowiedz
Tylko 3 lata za próbę morderstwa wbijając sąsiadowi nóż w plecy. Jestem pewien że gdyby odpowiednio opisać sprawę mordercy z BMW który spalił trzy osoby na autostradzie jadąc ponad 300km/h, to znaleźliby się fani którzy chcieliby jego uniewinnienia.
  • Odpowiedz