Wpis z mikrobloga

Fliperzy budują dobrobyt xD podatku płacą tyle co nic, niczego nie produkują i jeszcze zaśmiecają skrzynki w każdym bloku
Iks ku**a de

Nie mówiąc, że statystyczny Kowalski mógłby wydawać pieniądze na wiele różnych krajowych usług i produktow gdyby tylko coś mu zostawało po opłaceniu raty za nierucha.
Ale lepiej budować dobrobyt nielicznych kosztem reszty, bananowa republika

#nieruchomosci
Metylo - Fliperzy budują dobrobyt xD podatku płacą tyle co nic, niczego nie produkują...

źródło: temp_file5340412016317864171

Pobierz
  • 50
Nawiązuje do tych dzbanów od strony flipnapierwotnym dot p


@Metylo: no fikołek to zrobiłeś ty byku. Jeśli myślisz że po tej szkółce wykupisz całe piętro to mam dla ciebie zła wiadomość. Chyba oblałeś test na iq
@Metylo: To nie sadzisz, ze w ten sposob uogolniajac, robisz krzywde pozytncznym flipperom?
Bo w ten sposob budujac tezy, strasznie generalizujesz.
Ja z kolei uwazam, ze kazdy mowiacy zle o fliperach to debil.

Widzisz w jaki sposob generalizowanie jest zle?
  • 3
@Rudz1elec a jak chcesz to rozwiązać prawnie? Zakazać flipu na pierwotnym i zostawić tylko rynek wtórny? Z perspektywy społeczeństwa lepiej żeby wszyscy fliperzy stracili pracę niż robić fikołki prawne i stworzyć kolejne dziurawe prawo, żeby oszczędzić te 0.01% pozytywnych fliperow.
Ludzie tracą pracę to normalne, jakoś nie widzę płaczu o górników w Polsce, nie mówiąc co zrobi AI w przeciągu kilkunastu lat. Więc skończ pie**olic rudy
płacą 5% podatku i zawyżają ceny usług w dużych miastach


@jarzynka: to słucham - jak mogę osiągnąć te 5% podatku? Mitycznym IP BOXem, którego nie można zastosować do całości przychodów (do reszty trzeba 19%) i jest proszeniem się o kontrolę skarbówki? Serio chcę wiedzieć, bo może bez sensu płacę teraz 12% ryczałtu I jeszcze nie mam możliwości odliczania kosztów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie chcę tutaj gadać o kapitale bez narodowości, ale przy istnieniu państw i takim podejściu jakim jest obecnie, to i tak prędzej czy później kapitał stanie się jeszcze bardziej zglobalizowany. Likwidując państwa i zastępując je rządami korporacji i firm, nie będzie miało znaczenia czy kapitał jest polski czy nie.

@Metylo: Takie bananowe republiki to właściwie większość Europy. Twoje podejście jest bliższe Azjatom, w szczególności Chińczykom.
@Metylo: fliperzy odpowiadają za mniej niż 10% transakcji.
Deweloperzy was jebią bez mydła na spółkę z bankami, ale już znaleźli sobie chłopca do bicia, a elyta internetów łyka jak pelikany ich propagandę i powtarza głupoty.