Wpis z mikrobloga

Fliperzy budują dobrobyt xD podatku płacą tyle co nic, niczego nie produkują i jeszcze zaśmiecają skrzynki w każdym bloku
Iks ku**a de

Nie mówiąc, że statystyczny Kowalski mógłby wydawać pieniądze na wiele różnych krajowych usług i produktow gdyby tylko coś mu zostawało po opłaceniu raty za nierucha.
Ale lepiej budować dobrobyt nielicznych kosztem reszty, bananowa republika

#nieruchomosci
Metylo - Fliperzy budują dobrobyt xD podatku płacą tyle co nic, niczego nie produkują...

źródło: temp_file5340412016317864171

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
Fliperzy budują dobrobyt xD podatku płacą tyle co nic, niczego nie produkują


@Metylo: dostarczają na rynek mieszkania które były już po za nim z różnych względów: prawnych, budowlanych.
Płacą 19% podatku.
Inwestorzy flippera w zależności od formy prawnej, płacą na ogół podatek belki.

Wiem, że odpowiadam na trolla, ale chociaż minimum faktów w tym wysrywie zachowaj.
  • Odpowiedz
@marcaj: dokładnie tak. Mam kumpla który pobocznie bawi się we flipowanie i on celuje w mieszkania z problemami prawnymi. Typu nieuregulowani spadkobiercy albo kupowanie części udziałów. Nie raz kilka lat sprowadza papiery do porządku dla Normalnego Kowalskiego i wtedy sprzedaje.
  • Odpowiedz
ci co skupują całe piętra u dewelopera aby potem sprzedać komuś drożej


@Khaine: tak tak, to właśnie ci zostawiają ulotki w skrzynce xD
  • Odpowiedz
  • 33
@marcaj w skrzynce zostawiają ulotki oczywiście te aniołki co chcą pro bono oddać mieszkania społeczeństwu ()

Któryś za nas cierpiał rany, flipperku nasz kochany (,)
  • Odpowiedz
via Android
  • 345
@marcaj ciekawe skąd popularność flipa na pierwotnym? Deweloper dostarczył nieruchomości z problemami prawnymi / budowlanymi? A może po prostu te mieszkania były za duże i musiał je podzielić na "mikro apartamenty" / "perełki inwestycyjne"

Fliperzy, którzy zajmują się mieszkaniami z problemami to promil rynku a wiesz czemu? Bo trzeba mieć jakieś umiejętności, znajomość prawa i czas. 99% rynku liczy na łatwą kasę.

Jedynym trollem jesteś tutaj Ty i zachowaj fakty w swoim
  • Odpowiedz
flipa na pierwotnym


@Metylo: nazywanie firm typu Heimstaden, który skupuje mieszkania pod wynajem w całej Europie i inwestuje miliardy w Polsce *flipperami* to jakiś kosmos. Mam nadzieję, że to tylko ignorancja.
  • Odpowiedz