Wpis z mikrobloga

#!$%@? kraj. Mija prawie godzina i na miejscu nie mogą rozpocząć gaszenia pożaru bo dziwnym trafem nie ma jeszcze na miejscu jednostek specjalnych. Zabijać swoich cywili żeby mieć pretekst do ogłoszenia mobilizacji? USA, Wielka Brytania ostrzegały parę tygodni temu o możliwym ataku terrostycznym. Przeciek musiał pójść bezpośrednio z FSB. #ukraina #rosja #wojna
  • 24
  • Odpowiedz
@iksboks: Jedynym plusem tego jest to, że pokazuje jak silne są wywiady anglosasów i generalnie należy się ich słuchać. A braunistów czy innych dzbanów z konfy wyśmiewających ich "zadnej wojny nie będzie" należy zlewać ciepłym moczem.
  • Odpowiedz
należy zlewać ciepłym moczem.


@FPmaster: ciebie też.

"zadnej wojny nie będzie"


@FPmaster: Bo nie będzie, trzeba to tylko odpowiednio rozegrać, a nie oddawać ukrom wszystko za psi #!$%@?. To my się powinniśmy zbroić na potęgę, mieć plan na każdą opcję, a wszystkie rządy po '89 mają to głęboko w dupie. Bo oni #!$%@?ą.

I nie siej propagandy że już jutro, już zaraz będzie rusek pukał do twych drzwi.
  • Odpowiedz
@G06DbT: Czy ty przygłupie przeczytałeś to co napisałem, czy w twoim muchosrońsku nie nauczyli dobrze polskiego? To środowisko konfederacji i szurskiej prawicy wyśmiewało przed 24.02.2022 wywiady i ostrzeżenia anglosasów o inwazji. To oni pierwsi bredzili o tym, że tamci wymyślają, więc co ty #!$%@?? xD
"To my się powinniśmy zbroić na potęgę" i to robimy, jeśli nie zauważyłeś, ale prawdopodobnie tego nie wiesz, bo jesteś trollem i nie interesujesz się tematem
  • Odpowiedz
Czy ty przygłupie przeczytałeś to co napisałem, czy w twoim muchosrońsku nie nauczyli dobrze polskiego?


@FPmaster: gdzie by ukrainiec mógł z kimś porozmawiać bez wyzywania.

i to robimy


@FPmaster: tak, a kiedy te dostawy? I wszystko na kredyt bez offsetu.
  • Odpowiedz
@G06DbT: kolejne numerki w nicku xD już to pisałem dzisiaj, ale serio potrafiłbym sto razy lepiej wykonywać waszą pracę. Zero finezji, z kilometra widać skąd wy są
  • Odpowiedz
To środowisko konfederacji i szurskiej prawicy wyśmiewało przed 24.02.2022 wywiady i ostrzeżenia anglosasów o inwazji.


@FPmaster: Ochui pamiętam jak Janusz mówił, że to blef ta cała rosyjska mobilizacja, że jakby chcieli zaatakować to by zaatakowali, a nie się prężyli przy granicy od miesięcy. Wiadomo, że mobilizację, która kosztuje kupę siana robi się dla zmyłki. XD Normalnie to się zbiera 300k żołnierzy w 1 noc i wbijasz jak w masło. XD
  • Odpowiedz
@FPmaster: Imo poszło info z FSB do anglosasów żeby przypadkiem w tej galerii nie znalazło się paru Amerykańców czy Europejczyków bo jeszcze byłby niepotrzebny problem :)
  • Odpowiedz
kolejne numerki w nicku


@ViFio: a co mają numerki do rzeczy?

potrafiłbym sto razy lepiej wykonywać waszą pracę


@ViFio: jaką pracę?

widać skąd wy są


@ViFio: Mówisz że jestem opłacanym ruskim trollem? No to proszę udowodnij to.
  • Odpowiedz
Mówisz że jestem opłacanym ruskim trollem? No to proszę udowodnij to.


@G06DbT: Racja. Niema dowodów, że robisz to za kasę, więc pewnie jak przygłup trollujesz za free.
  • Odpowiedz
pewnie jak przygłup


@kptDoopa: no i widać że kolejny raz ukr nie potrafi normalnie rozmawiać, więc musi kogoś obrażać. To jest wasza cecha narodowa czy jak?
  • Odpowiedz
I wszystko na kredyt bez offsetu.


@G06DbT: to chcesz zbroić się na potęgę czy prowadzic długotrwałe negocjacje offsetowe i zamiast kredytu odkładać fundusze przez 15 lat?

Sam sobie przeczysz Mariuszu z brajton
  • Odpowiedz
no i widać że kolejny raz ukr nie potrafi normalnie rozmawiać, więc musi kogoś obrażać. To jest wasza cecha narodowa czy jak?


@G06DbT: Ale co cię obraża? Jesteś przygłupem, więc kiedy piszę to co napisałem wyżej, to tylko stwierdzam fakt, a nie obrażam. Wystarczy nie być przygłupem, wtedy nikt cię (cię specjalnie z małej litery) nie będzie obrażał.

Przestań chlać wódę to przestaniesz wszędzie widzieć ukrów
  • Odpowiedz
Wy wszędzie widzicie Ukraińców


@STM32_bujneo: a wy wszędzie widzicie ruskich

@Leniek zbroić się masz z głową. Teraz trzeba wszystko brać co popadnie na kredyt, bo oddało się wszystko ukrom.

Jesteś przygłupem, więc kiedy piszę to co napisałem wyżej, to tylko stwierdzam fakt


@kptDoopa: tak tak, nie może być inaczej, wykopek wie wszystko lepiej, prawda?

Przestań chlać wódę


@kptDoopa: na twoje nieszczęście nie piję w ogóle

ale ty jesteś gigantycznym
  • Odpowiedz
bo oddało się wszystko ukrom


@G06DbT: a no jak oddaliśmy wszystko co mieliśmy najlepszego to Ukraincy już gdzieś pod Uralem świętują xD

Co takiego cennego poza poradzieckim śmieciem oddalismy? Daj modele sprzętu i liczbę w porównaniu do całkowitego stanu
  • Odpowiedz