Wpis z mikrobloga

@StaryDziad12: Ale co ma ojciec do jego działek, do jego posunięć z końcówki premierowania, jak już nie żył, itd.? Ojciec nie odpowiada za syn, a syn za ojca. Może tak było, że Kornel M. był w porównaniu do syna kimś. Tylko, że w jednej rodzinie przy stole wigilijnym siada bogobojny i wyrokowiec, masz Lecha Wu i córkę jego co ma męża od Palikota. Da się? Da. Więc nie mieszajmy, ojca, dziadka,
  • Odpowiedz
@fastmotion: To co on konkretnie zrobił dla polskiej demokracji? Oprócz tego, że był wojownikiem o nią, trochę takim słabo skutecznym jak pan Słomka czy Iphone Kijowski, 30 lat później, napisz chętnie poczytam. Takich kanapowych polityków było może z 1.000, może więcej. Sam miałem nawet takiego w rodzinie i gdyby dzisiaj żył, to raczej nie zbijałbym z nim piątki, jakie piękne rzeczy zrobił, tylko dostałby w ucho, że pomysły fajne, ale wykonanie
  • Odpowiedz
@fastmotion: Ok. Hamowałem się, odpisując, bo ostatnio typ mnie zgłosił i dali mi bana, że niby nawoływałem do pobicia, nie wiem kogo, nie wiem jak. Ogólnie z polityką masz jak z Schreiberem. Typ żony nie jest w stanie upilnować, a co dopiero interes mieszkańców Bydgoszczy;) Idą często szaleńcy-karierowicze co za marnych groszy garść jak śpiewał LP, dają się sprzedać.
  • Odpowiedz