Wpis z mikrobloga

Yeezy slide dark onyx, rozmiar 42. Są na mnie za mało, stąd pytanie - za 2/3 miesiące podrożeją o 2/3 stówki czy robić zwrot po prostu?


@budynmocny: Przepraszam, ale nie jestem w stanie tego czytać zachowując powagę. Kupiłeś sobie za małe bucisze i jeszcze liczysz na to, że zdrożeją bo może komuś drożej sprzedaż ku%@ jaki maślak.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 po pierwsze rozmiarówka w Yeezy jest mocno popieprzona i ktoś kupując pierwszy raz może się dużo pomylić co do rozmiaru. Niektóre dropy też różniły się rozmiarami. Tak właśnie działa rynek, że ludzie chcą sprzedać drożej niż kupili
  • Odpowiedz
Tak właśnie działa rynek, że ludzie chcą sprzedać drożej niż kupili


@YungOTF: Nie tak właśnie nie działa rynek, tak działa bycie maślakiem-cebulakiem i chociażby przez to upadł streetwear w Polsce.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 piszesz o tym jakbym jakąś zbrodnie popełnił. Z tego co na Internecie widać to bardzo dużo osób próbuje wydropić jakieś buty żeby potem odsprzedać drożej. Koniec końców wspomniany brak utrzymania powagi nie jest tutaj wymagany, bo to błachy temat. Jednakże rozumiem, że mogłem tym wpisem urazić dumę dzielnego streetwearowca ze schodków. Dobrego dnia życzę :)
  • Odpowiedz
@budynmocny: I widzisz.... Można powiedzieć, że popełniasz swojego rodzaju zbrodnie. To, że coś robi bardzo dużo ludzi nie oznacza, że jest to dobre. To, że coś robi bardzo dużo ludzie nie oznacza, że na tym zarobisz. Ogólnie naczelny problem jest taki, że między innymi ci debile co wykupowali wszystko jak leci tylko po to żeby sprzedać to drożej myśląc, że będą drugim High Bartem lub Wujkiem Radą spowodowali inflacje i pewne
  • Odpowiedz