Wpis z mikrobloga

Od dawana wiedziałem, że Budda to cwaniak, może pora zrobić kolejny film tak jak na Boxdela, mam troche materiałów, myślę, że jak się pogrzebie OSINTEM głębiej to znajdziemy dużo, dużo więcej. Do takich rzeczy musze ogarnąć legitymacje dziennikarską żeby mnie z prokuratury nie wyrzucali, to info będzie z pierwszej ręki xD

I CYK autopromocja


#famemma #budda
Antybuka - Od dawana wiedziałem, że Budda to cwaniak, może pora zrobić kolejny film t...
  • 7
  • Odpowiedz
  • 9
@Kroledyp: Chodzi o tworzenie wizji dobrego człowieka, sprawdz komentarze, ludzie realnie wierzą, że to się opłaca i taka narracja jest nakładana. Chodzi o uświadomienie ludzi :p
  • Odpowiedz
@Antybuka wizja dobrego człowieka, właściwie to spotykam się z taką narracją tylko tutaj, sami przecież to wykreowaliscie
Każdy inny doskonale wie jaki układ jest z loteriami.
Ludzie wierzą, że się opłaca? No cóż,
  • Odpowiedz
@Antybuka: idąc tropek mireczka wyżej, czyli uważasz, że ludzie grający w lotto są zaznajomieni ze świadomością, że szansa na wygranie to 1 do kilkunastu milionów ale i tak grają? A u buddy nie są i dlatego grają? Bo myślą, że sie opłaca? A tu też druga kwestia, wysłałeś jeden los - wygrałeś auto. W którym momencie jest ta nieopłacalność? W tym, że ktoś kto organizuje zarabia na tym? Nie wiem czego
  • Odpowiedz
  • 0
@Seroxik: nie wiem skąd ten wniosek, nigdzie nie napisałem nic o lotto.

Film jest dla uświadomienia ludzi, nie tylko grających u Buddy, ale odnosi się do wszystkich loterii, bo tak naprawde to nie jest łatwe na pierwszy rzut oka określić czy się opłaca czy nie.

W film jest wytłumaczona ta nieopłacalność, ale napisze ci skrót. Kupując u Buddy losy za 100zł, mamy mniej więcej (tam jest dokładnie policzone) 8 razy mniejszą
  • Odpowiedz