Wpis z mikrobloga

Jaki telefon z:

szybkim ładowaniem (80-100W)
mocną baterią (ok. 10-12h pracy na ekranie)
120hz
256/512gb pamięci
12/16gb ram
Dobry procesor np Snapdragon gen3
bdb aparatem

Czy do 4k coś takiego kupię? Jak nie to mogę odpuścić to szybkie ładowanie względem mocnej bagerii czy ram. Mam tego OP12 ale bateria mnie mówiąc krótko rozczarowuje. Gdyby nie ona - telefon ideał.

Czy wszystkie telefony z wyższej półki mają teraz taką słabą baterie?

#telefon #smartfon #samsung #huawei #iphone #cokupic #pytanie #pytaniedoeksperta #elektronika
  • 11
  • Odpowiedz
@Lukiak @flytying 10-12h na ekranie? O ile się nie mylę to chyba, żaden telefon na aktualnym rynku tyle nie wyciągnie. No chyba, że jakiś zboostowany marki X ale SoT w aktualnych popularnych telefonach to max 7h o ile się nie mylę
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@iquiet widziałem na grupkach OP12, jeden wyciągnął 11h, ale to strzelam że na mocnym oszczędzaniu, jednak nie wiem jak reszta osiąga 7-8 kiedy ja mam teraz 5h i zostało mi 20%
  • Odpowiedz
@Lukiak dlatego pisze właśnie. Nie wiem jak iPhone 15 Plus ale dużo słyszałem, że on sporo wytrzymuje na baterii ale też na pewno nie 10-12h przy intensywnym korzystaniu. Tu znowu masz też ekran 60Hz. Nie wiem jak by się odniósł baterią do Twojego obecnego telefonu
  • Odpowiedz
  • 0
@iquiet: tak czytalem wlasnie ze z tych 15stek to IP Plus robi najlepsze wyniki. Ale no, za 256gb juz trzeba wylozyc bliżej piątki niż czwórki :/ Eh, skonczy sie na tym ze wezme jakieś Śałmi za 1500 xd
  • Odpowiedz
@Lukiak Xiaomi znów ostatnio ma jakieś problemy z reklamami xd I nie wiem czy będziesz miał lepsze wyniki na nim niż na Op 12. Chociaż może z godzinę na ekranie lepiej będzie
  • Odpowiedz
  • 0
@iquiet: no nawet jakby podobne to kij w to. Zawsze to sprzet za "grosze" a nie za 4k jak OP. Od tej czworki imo to powinny byc te 10-12h zeby na luzie robic 2 dni nawet przy internsywnym uzytkowaniu a nie człowiek płaci i musi kombinować z jakimis oszczedzaniami energii..
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@iquiet doczytałem że na danych mobilnych pobiera więcej baterii, a ja przez te 2 dni lecę tylko na danych :P router mam póki co w serwisie, w poniedziałek mam mieć z powrotem i zobaczę jak na wifi.

A teraz jakaś anomalia. Przez 34 minuty ze 100% spadło do 99% w tym momencie dopiero, nieźle
  • Odpowiedz