Wpis z mikrobloga

  • 60
Nawet Gosia mu napisala ze pisze na ogolnej grupie bo wstyd


@hanma: Pani Gosia to najgorszy typ pracownika bo dzięki takim takie Januszexy działają dalej.
Wie że to nie powinno działać a i tak naprawia co się da by tylko jakoś to wyglądało.
Swoją wiedzę i zaangażowanie gdyby wykorzystała w normalnej firmie ktoś by to docenił.
  • Odpowiedz
Wiem jedno, jeżeli jest jeszcze jakiś skansen co korzysta z aplikacji Corel to znaczy że zakład ów zatrzymał się w latach 90' i trzymać się od tego z daleka...


@niewiempoco: skansenem jest uważanie, że Adobe jest niezbędne, aby być profesjonalnym.

Adobe jest rozbudowane, ale podstawowy pakiet CC to koszt 78 Euro / miesiąc, co daje ok 400zł miesięcznie brutto, a 4800 zł w ciągu roku (ceny) . I ew.
  • Odpowiedz
@JamesJoyce: Nie jestem z branży kreatywniej, ale nie jestem w stanie zrozumieć jak można oczekiwać od zestresowanego pracownika bycia kreatwynym. To mi się nie klei. To a propos klepania norm godzinowych jak w firmie produkcyjnej.
  • Odpowiedz
Tak to wygląda w normalnym korpo.


@lukiboss: Ja nie pracuję w korpo, a firma jeszcze sama zachęca, by jeden dzień pracy w tygodniu poświęcić na naukę i rozwój. Tylko ludziom nie zawsze się chce.
  • Odpowiedz
Adobe poza wieloma zaletami jest przede wszystkim środowiskiem do komercyjnych kreatywnych zastosowań - dlatego jest drogie, a nawet bardzo drogie dla małego biznesu. I w większości przypadków Adobe nie ma żadnego sensu. Zwłaszcza, że konkurencja nie śpi..


@tak-nie-wiem: Mały biznes #!$%@? xD na grupie 29 osób zakładam że pracowników xD no faktycznie nie stać go na adobe xD

Mały biznes to masz jak sobie klepiesz wizualizacje sam, a nie jak masz
  • Odpowiedz
  • 47
jak mnie brali z supportu na admina apki to miałem 3 miesięczne wdrożenie, gdzie firma nie zarobiła na mnie nic


@lukiboss: ja siedzę już ponad rok i chyba dalej przynoszę straty jak policzę na ile szkoleń mnie wysłali. No ale mój amerykański janusz rozumie, że dobrego specjalistę wychowuje się kilka lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz