Wpis z mikrobloga

Planuję kupić Toyotę. Mega dużo się nasłuchałem, że jest plaga kradzieży, a zwłaszcza tej marki. W związku z tym chciałbym ją zabezpieczyć. Chcę ją tak zabezpieczyć, żeby jedyną metodą przywłaszczenia przez złodzieja mogła być laweta. Istnieje coś takiego? Co jest obecnie najlepsze na rynku? W sumie skorzystałbym z usług firm, które się tym zajmują, ale za cholerę im nie ufam. Uważam, że mogą współpracować ze złodziejami.

#samochody #toyota #ubezpieczenia #elektronika #zakupy #firma #kradziez #warszawa
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@WpiszSwojLogin: ja właśnie nie chcę polegać na ubezpieczeniu. Wożę czasem różne cenne rzeczy w samochodzie i nie chcę, żeby ktoś mi nim odjeżdżał :) No i z drugiej strony kłopot - stracony czas na kupno tego samego, pieniądze, nerwy itp.
  • Odpowiedz
@Blackol12: chyba nie da się jakoś super zabezpieczyć, jak będą chcieli ukraść to ukradną chociażbyś łańcuchem do drzewa przypinał.
Moi rodzice mieli dawno dawno temu malucha z takim zajebistym zabezpieczeniem że czasami nie dało się go normalnie odpalić xd a i tak #!$%@? xd
Ja kupiłem sobie Mazde 6 która swego czasu była najbardziej kradzionym samochodem w Warszawie, na początku się bałem, kluczyki w folii nosiłem, parkowałem pod kamerami, w miejscach
  • Odpowiedz
Co do GPS, to nic nie daje bo złodzieje mają zakłócacze, jakbym miał coś w tym stylu zrobić to bym poszedł w airtaga bo te głąby mogą nie wiedzieć że to z IP się łączy i później wysyła lokalizację,


@jaras2: xD to są profesjonaliści. Oni więcej wiedzą o zabezpieczeniu auta niż ty kiedykolwiek będziesz wiedział.
  • Odpowiedz
@Blackol12: najlepsze zabezpieczenia to takie ktore samemu stworzysz bo sa niestandardowe w niestandardowych miejscach i zlodziej nie ma czasu szukac i rozkminiac czemu nie odpala. Oni bazuja na tym ze wchodzi do auta i wie ze standardowo tu moze byc to a tu tamto, sa na to przygotowani
  • Odpowiedz