Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób mieszkających w dużych miastach jak #poznan #warszawa #wroclaw #krakow #gdansk
Czy chcielibyście ograniczenia samochodów osobowych do minimum w centrum, jeśli miasto zrobiłoby zajebista infrastrukturę do podróżowania komunikacją miejską, zredukowanie zapchanych autobusów/tramwajow do minimum, częstsze kursy, więcej tras, dodanie pociągów itd i wszystko przy obniżonej cenie biletów.

Zgodzilibyście

  • Tak 58.1% (4413)
  • Nie 41.9% (3177)

Oddanych głosów: 7590

  • 220
@Szalom taka niska masz place? Biedactwo. Jeżdzę a niedługo jak wejdzie strefa to nie będzie takich korków, bo biedaki pójdą do komunikacji. Serio, komuś żal kasy na zwykły parking? XDD do fryzjera pewnie też chodzisz raz na pół roku. Pozostań w tym swoim smutnym świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomosano jazda w samych szpilkach vs jazda w szpilkach, torba jedzenia, laptopem, torba dokumentów. Zero porównania. Ale idiota wykopek znajdzie jedno podobieństwo „szpilki”. Pokazałeś jak być idiota xDD
@Leniek kurczak z warzywami i ryżem, duże smoothie, białko, sałatka na drugie śniadanie, owoce i orzechy na przegryzkę. Waze tylko 40 kg i muszę dużo jeść a nie cierpię śmieciowego jedzenia. Więc samego jedzenia zawsze biorę torbę ze sobą. Ale jak się jedzie samochodem to można i 5 toreb wrzucić i nikomu nie przeszkadza. Lubie zawsze wszystko mieć. Nie wyobrażam sobie podróżowania komunikacją miejską ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@crazykokos XD, z doświadczenia to tylko ludzie uważający się za biednych mają takie ciśnienie na status i się autem chwalą :-). Jeśli dla ciebie auto spełniające normy to powód do dumy to raczej bogata nie jesteś.
@Korax w mieście to jest oczywista oczywistość. Tylko idioci pchają się z gruzami dalej niz przedmieścia. A biedaki pchaja się do komunikacji, lub bardziej fancy językiem- osoby minimalistyczne, które nie lubią niczego posiadać ani o siebie dbać, tzw. robotnicy.
@Korax rady możesz dawać tylko jeśli ktoś cię o nie poprosi. Jesli nie jesteś o nie proszony a dajesz to znaczy, że nie znasz podstaw kultury i dobrego wychowania i jesteś chamem i wieśniakiem. Wystarczy przeczytać opis „o mnie”, aby zrozumieć moje wpisy i wyjąć kija z dupy. Idź być głupi gdzie indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@crazykokos XD, trolujesz innych śmiejąc się że są za biedni i zarzucasz innym bycie prostakiem :-). A wieśniakiem to może i jestem, bo ze wsi pochodzę. Tylko że ja jestem dumny z tego co osiągnąłem a nie z tego z jakiego ośrodka pochodzę. Dla ciebie to pewnie niepojęte.
A oczywiście rady mogę dawać kiedy chce. Masz kolejna - wyzywanie innych bez powodu sprawia że jesteś chamem (czy też chamką).
@Korax no to inaczej- udzielając dobrych rad, gdy cię o nie nie proszą stajesz się osobą, której nigdy nie uczono dobrych manier, która nie zna podstaw kultury. I jeśli jesteś prostakiem bez kultury to jest to stwierdzenie faktu a nie wyzywanie. Mnie rodzice uczyli taktu i savoir vivre’u a ty ewidentnie nie znasz podstawowych zasad. Więc nazwałam cię adekwatnie do stanu twojej wiedzy na temat kultury i dobrego wychowania. Niektóre słowa są