Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób mieszkających w dużych miastach jak #poznan #warszawa #wroclaw #krakow #gdansk
Czy chcielibyście ograniczenia samochodów osobowych do minimum w centrum, jeśli miasto zrobiłoby zajebista infrastrukturę do podróżowania komunikacją miejską, zredukowanie zapchanych autobusów/tramwajow do minimum, częstsze kursy, więcej tras, dodanie pociągów itd i wszystko przy obniżonej cenie biletów.

Zgodzilibyście

  • Tak 58.1% (4413)
  • Nie 41.9% (3177)

Oddanych głosów: 7590

  • 220
@crazykokos XD. Nawet się nie odwoływałem to naszej konwersacji tylko do twojego wyzywania innych od idiotów i biedaków i mnóstwa innych epitetów.
W sumie zabawne że należysz do osób które uważają że jeśli napiszą długi wywód to w potoku słów zamaskują chamstwo i hipokryzję :-)
Ogólnie to fajnie się te wywody czyta - jesteś typowym przykładem osoby która problemy emocjonalne i poczucie niskiej wartości próbuje złagodzić umniejszaniem innym. Niestety od pomniejszania innych
@Korax na terapię to ty się nadajesz płaczku. Ja i niskie poczucie wartości? Hahaha tylko na wypoku pojawiają się takie określenia. W realnym życiu bym ci to wszystko z uśmiechem powtórzyła w twarz a ty byś skulił ogon i bał się odezwać albo zaczął jąkać co często spotyka facetów kiedy rozmawiam z nimi zdecydowanie. Prawda jest taka, że mam bardzo wysoki iloraz inteligencji, więc oczywiste że większość ludzi mając niższy iloraz są
@Korax siedzę teraz na wypoku i odpisuje tym, którzy mnie wołają. Nie udało ci się na to wpaść?xD
Na żywo jestem odważniejsza niż na wypoku, bo tu mnie ograniczają bany. Których miałam już ponad 20 i ostatni zakończyl się 9kwietnia. Więc żeby chociaż parę dni popisać z przegrywami to muszę się ograniczać, bo są tak delikatni że zgłaszają komcie. Na żywo na szczęście nie ograniczam się. Tobie bym popukała w twój głupi
@crazykokos Powinnaś założyć onlyfans jeśli twoim zajęciem jest pisanie co byś z kim nie zrobiła :-). Może wtedy faktycznie będziesz miała kasę.
Zabawne że tak dobrze wychowana i kulturalna osoba wyłapuje tyle banów.
Ale propsy bo nie moge się zdecydować czy jesteś grubym przegrywem który trolluje czy anorektyczką z depresją leczącą kompleksy:-)
@crazykokos Jasne że pisze emotikony jak stary dziad. Jestem millenialsem. Piszę jak lubię bo mnie na to stać :-).
Ale ten komentarz koncentrujący się na wieku i emotikonach jednak rozwiał moje wątpliwości - anorektyczką z depresją (ewentualnie borderline).
Mam nadzieję że faktycznie rodzice mają pieniądze bo leczenie tego to nie są tanie żeczy :-(
@Korax i jeszcze błędy ortograficzne. Ciebie musieliby wysłać z powrotem do szkoły, więc to większa i nieopłacalna operacja. Już jesteś zacofany a świat cały czas posuwa się do przodu. Moja mama na emeryturze lepiej posługuje się emotkonami i na bank wrzuca lepsze filmiki na tik toka niż ty przez całe swoje marne życie. Demencja dopadnie się szybko oraz poczucie braku sensu skoro już jesteś aż tak bardzo w tyle
@crazykokos XD, mama wrzuca filmiki na tik toka jako powód do dumy :-). Myślałem że używanie tik toka to raczej powód do wstydu. Ale nadużywanie go z pewnością może tłumaczyć twoje problemy (w części). Może jeszcze dopisz że "Moja mama słucha Taco!" Albo "Moja mama dalej jadą kebay z budy na centralnym!". Ty o że kompromitujesz siebie to jedno, ale rodziców zostaw w spokoju.
Może i robię błędy, ale potrafię zbudować sensowne
@Korax oznacza, że jesteś zacofany już teraz. Przyjdą nowe technologie, apki a ty będziesz takim starym prykiem w wieku 60 lat, który się na niczym nie zna. Inteligencja to umiejętność szybkiego uczenia, przyswajania. W mojej rodzinie inteligencja jest na bardzo wysokim poziomie i nawet dziadkowie ogarniają bardziej niż ty. Dobrze wiesz, ze będziesz zacofany i będziesz rzucał tekstami- że mnie to nie interesuje wiedząc, że jesteś zamulony jak woda w szambie i
@crazykokos No i to jest ta granica mentalna której nie możesz pokonać. Pewnie po części że względu na wiek a po części że względu na uzależnienie. Dla żadnego poważnego człowieka (o ile jego firma się tym nie zajmuje) nadążanie za "apkami" albo ogarnianie socjal mediów nie jest potrzebne do szczęścia i samorozwoju.
Nie wiem jak jest z inteligencją w twojej rodzinie, ale pewno źle z priorytetami jeśli poświęcali czas telefonom zamiast tobie.
@Korax mnie wychowywali i przeczytałam wiele książek o savoir vivrze a ty żadnej. Już wcześniej to ustaliliśmy, że akurat ty masz duże braki w wychowaniu ale już nie ogarniasz jeśli rozmowa trwa dłużej niż godzinę. Czy twój dziadek jest profesorem i wykłada na uczelni? Mogę założyć się, ze nie. Czy ogarnianie nowych technologii jest związane z inteligencją? Oczywiście, ze tak, zwłaszcza po ukończeniu 40 roku życia. Na tej podstawie były prowadzone badania
@crazykokos Akurat mam dziadków rolników i jestem (byłem) z nich dumny bo to byli cudowni ludzie. A autem po wawie mi raczej nie zabronią jeździć bo mam w niej 2 miejsca parkingowe. Ale prawda że wolę metrem bo nie znoszę w korkach stać. Na szczęście strefa płatnego parkowania się rozszerza i to się może zmieni.
Ale wracając do tematu to chyba już osiągnęliśmy szczyt twoich zdolności intelektualnych bo to już trzeci identyczny
@Korax po prostu nie pochodzisz z rodziny inteligenckiej i to widać po pierwszym twoim komentarzu. Ty inteligencją również nie grzeszysz, ale jakbyś mógł, skoro inteligencja jest genetyczna a po rolnikach na pewno nie posiadasz w swoim DNA umiejętności rozwiązywania trudnych problemów, ogarniania technologii a w przyszłość ogarnianie świata i bycie na bieżąco z wiadomościami, technologiami, trendami. Nie masz szans, aby nadążyć. Skoro dla Ciebie podróż w śmierdzącym, głośnym metrem jest ok to