Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób mieszkających w dużych miastach jak #poznan #warszawa #wroclaw #krakow #gdansk
Czy chcielibyście ograniczenia samochodów osobowych do minimum w centrum, jeśli miasto zrobiłoby zajebista infrastrukturę do podróżowania komunikacją miejską, zredukowanie zapchanych autobusów/tramwajow do minimum, częstsze kursy, więcej tras, dodanie pociągów itd i wszystko przy obniżonej cenie biletów.

Zgodzilibyście

  • Tak 58.1% (4413)
  • Nie 41.9% (3177)

Oddanych głosów: 7590

  • 220
@Korax no masz chłopskie pochodzenie i chłopski mózg. Wymianę zdań, która jest ci nie na rękę nazywasz kłótnią. Podczas kłótni jestem zdenerwowana a nie uśmiechnięta od ucha do ucha. Ale ty najwidoczniej nie ogarniasz, że ta emotka „( ͡° ͜ʖ ͡°)” świadczy o pozytywnym nastroju i wymyśliłeś sobie płaczku kłótnie xDD
@Korax na terapii to ty skończysz, bo widzisz kłótnie gdzie ich nie ma, że nie dociera do ciebie że nigdy nie będziesz tak inteligenty jak ja. Tak to jest kopać się z koniem, do którego prawda nie dociera. Mój pradziadek Franciszek leży w Katyniu i jego imię i nazwisko widnieje na złotej tablicy. Twoj pradziadek ma wgl grób czy już zrównany z ziemią i wszyscy o nim zapomnieli?( ͡° ͜ʖ
@crazykokos Mam nadzieję że nigdy nie będę tak inteligentny jak ty i dziękuję że mi źle nie życzysz :-) Mam rodzinę na utrzymaniu i jednak w pracy muszę sporo myśleć.
Szkoda pradziadka. Jak rozumiem chodzi o tablicę z jeńcami bolszewickimi z 1921. No ale rodziny się nie wybiera. Nie twoja wina jakich przodków miałaś.
@Korax Ruscy rozstrzelali Polską inteligencję, w tym pradziadka. Najbardziej wartościowych ludzi w tamtym czasie.
Jesli pracujesz na etat to raczej nie musisz myśleć, tylko posługujesz się wyuczonymi schematami lub wykonujesz polecenia szefa. Nie świadczy to o inteligencji. Czyli miałam rację, że jedyne co w swoim życiu stworzysz, spłodzisz samodzielnie to dziecko. Na nic innego cię nie stać, nie masz czasu, nie masz energii bo etat jest po to żebyś był posłuszny i
@crazykokos XD, na razie to ty powtarzasz tylko jedna wypowiedź. Serio mam nadzieję że to tylko bajka o pradziadku i dziadku, inaczej byłby to smutny przykład jak upadły niektóre inteligenckie rodziny :-(
Akurat spłodzenie potomstwa to wedle nauki i Religi główny cel istnienia. Jeśli komuś się to nie udało to poniósł ewolucyjną porażkę. Naukowo zeczy biorąc to kasjer z żabki mający dziecko jest większym wygrywem niż prezes holdingu bez.
@Korax spłodzenie dzieci nie jest żadnym osiągnięciem. Ruchac potrafi każdy. Ale to, że słowa pradziadka cytują w książkach, zedziadek wykładał na akademii obrony narodowej i wydał mnóstwo książek to już jest jakieś osiągnięcie. Ty nie jesteś w stanie napisać nawet książki na 50 stron. Nie masz tomików wierszy babci, bo jedyne osiągnięcie w twojej rodzinie to robienie dzieci, których los jest przesadzony i będą tak jak ty pracować na etacie i wykonywać
@crazykokos Ja przynajmniej wiem jak to jest mówić o swoich osiągnięciach. Ty potrafisz tylko mówić o osiągnięciach innych. I to jest dopiero smutne.
I akurat nie ma chyba większej satysfakcji w życiu niż narodziny dziecka. Wie to każdy człowiek zdrowy emocjonalnie i będący w funkcyjnej rodzinie. Przykre jedli są to zeczy dla ciebie niedostępne :-(
@Korax narodziny dziecka to normalna sprawa, żadne osiągnięcie xD planuje, ale nie wpisuje tego jako wielka duma, bo prokreacja dotyczy każdego,nawet kogoś takiego z nizin społecznych jak ty. i mam na swoim koncie sporo osiągnięć, książka mnie nie przerasta. Jak wspomniałam wyżej mam bardzo wysoki oraz inteligencji, co potwierdziły badania i rzeczy dla ciebie nieosiągalne dla mnie są łatwe. Ty z każdym rokiem będziesz coraz bardziej w tyle, a dziecko zacznie mieć
@crazykokos Z twoich wypowiedzi przeziera jakiś straszny dramat rodzinny i emocjonalny. Straszna potrzeba kompensacji kompleksów. Serio u ciebie odwiedza się rodziców 2 razy w roku? W #!$%@? smutne :-(.
Nie masz wysokiego ilorazu, chyba że to w jaki sposób piszesz jest wynikiem aspergera (i serio nie uważam tego za zabawne).
Mam nadzieję że kiedyś z dziećmi ci się uda i dasz im więcej ciepła niż dostałaś.
Ogólnie to kończę bo serio zrobiło
@Korax moi rodzice są na emeryturze i dużo podróżują i w domu ich praktycznie nie ma.
Wiesz, ze twoje opinie są zbudowane na podstawie TWOICH doświadczeń i to co piszesz nie ma żadnego związku ze mną a jedynie z tobą xDD jak moi rodzice siedzą na Malediwach to mam im jęczeć, że chce się spotkać? Twoi dziadkowie i rodzice i ty na emeryturze będziecie klepać biedę. Masz wielkie kompleksy i wszystko porównujesz