Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy wiecie co mnie #!$%@?? Jak Polacy są mistrzami w zawodach w których nikt nie uczestniczy.

Tutaj mamy kolesia 21 lat 3:50 na filmie jak na koksie kalecząc technikę ledwo co podnosi ciężar

Na ig nasrane że mistrz itp
Ja serio nie kumam tego co to ma na rzeczy?
elozapiekanka - #mikrokoksy wiecie co mnie #!$%@?? Jak Polacy są mistrzami w zawodach...
  • 9
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Każda federacja ma swoje rekordy. Tyle tego jest, że nie sposób ogarnąć.

Pierwszy lepszy trener personalny z instagrama chwali się jakimiś mistrzostwami, rekordami i medalami. Cała ściana obwieszona plastikowym złomem, gdzie równie dobrze można od razu zamówić sobie tego ile tylko chcesz, a wartość będzie taka sama.
Wystarczy sprawdzić ich wyniki i okazuje się, że zrobili jakieś śmieszne wartości, ale mają rekord świata federacji dziura na zadupiu, gdzie główna nagroda
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: To tak jak Wałga niby jest jakimś tam kozakiem w wyciskaniu w koszuli, a nikt nigdy na świecie o nim poza paroma ślązakami spod Cieszyna nie słyszał xD. Poza tym łaził kilka lat jak czubek z rozdartym tricepsem i dopiero Radzikowski mu powiedział, że przecież #!$%@? chłopie to kosztuje z 10k i zrobią ci z tricepsu nówke i ten dopiero wpadł na pomysł, żeby sobie go naprawić. Taki z niego
  • Odpowiedz
Na ig nasrane że mistrz itp

Ja serio nie kumam tego co to ma na rzeczy?


@elozapiekanka:

- znalazłeś to
- obejrzałeś
- postujesz dalej budując im zasięgi (ja bym o tym nie wiedział gdyby nie ten post)

Już rozumiesz po co to robią?
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: obejrzałem se ten filmik, śmieszne jak jeden z drugim od +100 w górę leci pół ruchu, reszta się patrzy z konsternacją i tylko: "yy zaliczam". Ten dopakowany, Lisek jako jedyny robił to porządnie, reszta pozoranctwo
  • Odpowiedz
no i co z tego. Ja wiem że to gówno osiągnięcia a oni się chwała jakby byli #!$%@? wie kim


@elozapiekanka: czyli nie zrozumiałeś mimo że wypisałem. Oni nie potrzebują być nie wiadomo kim żeby kosić kasę, proste i tak to działa
  • Odpowiedz