Wpis z mikrobloga

Co polecacie do regularnych, comiesięcznych niewielkich wpłat BTC w celu dłuższego trzymania. Tak żeby prowizje były jak najmniejsze i z wypłatą nie było problemów. Bez żadnych portfeli sprzętowych. Do tej pory kupowałem na binance i sobie leży część ale teraz zmienili sposoby wpłaty na mniej wygodne + jednak chciałbym zdywersyfikować czymś innym w razie W żeby nie stracić wszystkiego. Coinbase będzie ok? Revolut z tego co mi wiadomo to ma duze prowizje. Jest jeszcze coś innego? Idealnie bez KYC ale przeboleje.

#bitcoin #kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
@De_Fault swan-bitcoin ma wpłatę z automatu z twojego banku, dokonuje zakupu z rynku spot po cenie market bez prowizji z automatu i wypłaca za darmo na Twój adres który możesz sobie stworzyć np taki:
3Kochamd4CY9UHWsXBueDeGpgYti6TKGyw
3Cie4AGGmZLjWQvFHNE7F6efxW7fxN7TiH
  • Odpowiedz
@De_Fault: sprawdziłem żeby Ciebie i siebie nie nadziać mine i znalazłem info że nie da rady tam teraz...

Finansowanie przewodowe jest tymczasowo niedostępne dla mieszkańców spoza USA. Zaktualizujemy Cię przez e-mail, gdy stanie się ona dostępna.
Skontaktuj się z nami poda się o międzynarodowe przelewy, skontaktuj się z nami pod ’swanbitcoin.com
  • Odpowiedz