Wpis z mikrobloga

Jak będziesz żarł jak opętany to może. Tylko co to za przytycie. Jak chcesz wyglądać jak ulany knur to tak, jest taka możliwość.
  • Odpowiedz
  • 0
@Squanto: Prowadze rygorystyczne treningi, dbam o sen i suplementuje najpotrzebniejsze witaminy. Moje posilki sa obfite w tluszcz lubie maslo orzechowe, owoce, mieso. Wiec mysle ze nie bede ulewal sie az tak. @Squanto
  • Odpowiedz
@gaceksteam: oczywiście, że jest możliwe, przekładając to na matematykę wystarczy przyjmować jakieś 1500-2000 kcal ponad normę dziennie, tylko tak jak kolega wyżej wspomniał, to będzie zalanie się świńską masą
  • Odpowiedz
@gaceksteam: Kolego źle myślisz. Wszystkie kalorie które będą nadwyżką nie będą mięśniami nawet jak będziesz harował jak wół 3 godziny z żelastwem. To tak nie działa. Chcesz przytyć. To zrób to długofalowo i powoli. Np w rok. Wtedy będzie i zdrowo i będziesz wyglądał jak człowiek.
  • Odpowiedz
@gaceksteam: tak. właśnie tyle kiedyś przytyłem, powodem był powrót na siłownię po kilku latach a podstawy miałem solidne tzn.pamiec mięśni, do tego odstawienie wszelakich stimów(nie brałem nigdy w ciągach), papierosów i alko. W pierwsze 2 tyg+ kreatyna doszło jakieś 5kg bez zwiększania kaloryki czyli praktycznie samo nawodnienie. Później obżeranie się praca sen i treningi 5x w tygodniu. Prócz tłuszczu trochę mięśni doszło bo Łapa urosła z 37.5 na 42.5 na zimnej.
  • Odpowiedz
@gaceksteam: a jeszcze, zaczął mi się odkładać tłuszcz na podbródku, i prócz wzdętego brzucha, tłustą skóra, pierdy na masową skalę oraz i defekacja 4/5x dziennie.
  • Odpowiedz
@Anonas @Mirkosoft @Anonas Ogólnie mam jeszcze lekką niedowagę i od jakiegoś czasu coś z tym robię. Ćwiczę i #!$%@? w #!$%@?.. oj w #!$%@?. Do tego stopnia że często mam biegunki. Ale dobrze że mówicie bo skoro to niezdrowe i jak wcześniej potrafiłem nie jeść nawet 2000 kcal a teraz z dnia na dzień kalorie się podwajają to słabo
  • Odpowiedz
@gaceksteam: a jakie to są konkretnie ilości, bo bez konkretów trudno Ci będzie dobrze doradzić (ile jesz, ile ważysz, ile trenujesz, ile chcesz ważyć). Jak nie wiemy ile jadłeś to pisanie, że jesz dwa razy więcej niewiele mówi. Ludzie, którzy długo jedli bardzo mało mają tendencję do przerysowywania ile to jest dużo.

Ogólnie biegunka od samej ilości jedzenia raczej się nie zdarza. Doszukiwałbym się przyczyn gdzie indziej niż w samej ilości.
  • Odpowiedz