Wpis z mikrobloga

Wróciłem z policji xd w sumie to 10 min trwało przesłuchanie. Pan policjant pokazał mi screena, spytał czy jestem autorem. Ja oczywiście potwierdziłem. Powiedziałem że to był żart, nikt nie wziął tego na poważnie, i że własnoręcznie usunąłem wpis jak zrozumiałem że może on wzbudzić ogólnokrajową panikę i paraliż służby zdrowia. Zeznania zostały spisane w 4 (xD) zdaniach, policjant powiedział że prokuratura zdecyduje o wszczęciu postępowania, ale prawdopodobnie tak. Kara od 6 MSC do 2 lat ograniczenia wolności, ale możliwe że sąd uzna to za niska szkodliwość czynu i odstąpi od wymierzenia kary albo będzie ona symboliczną w postaci grzywny/prac społecznych. No to tyle. A wykopkom przypominam że za bycie konfidentem jest wiadomo co i wiadomo gdzie #afera
  • 95
  • Odpowiedz
jakbyś nie napisał o tej prokuraturze to jeszcze bym uwierzył. Ale jest świeże przyznaję


@SzymonZ: ten od rurki dostał wyrok i zawiasy. Tyle że tam były postawione służby na nogi, tutaj jeszcze nie, więc może mu się uda bez zarzutów.

@ChwilowaPomaranczka ciesz się, że ktoś zgłosił wcześniej i nie wywołałeś tym paniki bo byś skończył, jak ten od rurki z zawiasami co najmniej, a tak może się uda.
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka: no co Ty #!$%@? nie powiesz, oczywiście, że by główne media pisały. Przecież napisałeś, że jesteś zarażony ebolą. Równie dobrze mógłbym zaraz zrobić baita o równie chwytliwym temacie i też z dużym prawdopodobieństwem trafiłbym do mediów, tylko różnica jest taka, że myślę.
  • Odpowiedz