Wpis z mikrobloga

Wróciłem z policji xd w sumie to 10 min trwało przesłuchanie. Pan policjant pokazał mi screena, spytał czy jestem autorem. Ja oczywiście potwierdziłem. Powiedziałem że to był żart, nikt nie wziął tego na poważnie, i że własnoręcznie usunąłem wpis jak zrozumiałem że może on wzbudzić ogólnokrajową panikę i paraliż służby zdrowia. Zeznania zostały spisane w 4 (xD) zdaniach, policjant powiedział że prokuratura zdecyduje o wszczęciu postępowania, ale prawdopodobnie tak. Kara od 6 MSC do 2 lat ograniczenia wolności, ale możliwe że sąd uzna to za niska szkodliwość czynu i odstąpi od wymierzenia kary albo będzie ona symboliczną w postaci grzywny/prac społecznych. No to tyle. A wykopkom przypominam że za bycie konfidentem jest wiadomo co i wiadomo gdzie #afera
  • 95
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka: ładnie #!$%@?łeś xD, ja przed świętami wrzuciłem baita którego #!$%@?łem z innej strony o tym że przetrzepałem tel mojej różowej i znalazłem dickpiki od kolegi i dodałem zdjęcie laski z podbitym okiem a ostatecznie okazało się że to był mój tel. Wpis został usunięty przez moderacje a ja miałem dziwne przeczucie że z,jeby stąd #!$%@?ły mnie na policje że stosuje przemoc domową xD
  • Odpowiedz