Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@takiMirek29: Ja pracuje w specyficznej branzy. Mozna na spokojnie (kasa mniejsza) a mozna spiac poslady i kasa wieksza.

Wiekszosc wybiera drugie rowiazanie. Nie dziwi mnie ze mlodzi "na dorobku" bez rodiny ida w to - bo mozna fajnie zarobic. Ale dziwi mnie to ze starzy tez w to ida. A najbardziej mnie dziwi ze ida w to nawet tacy ktorym sie dzieciak urodzil. 3 tyg nie ma Cie w domu a
@takiMirek29: nigdy w życiu. Mój kumpel miał zjazd psychiczny od #!$%@?. Najlepsze, że mu za te hurtowo klepane nadgodziny nikt nie płacił, wręcz jest w korpo zakaz, bo work-life balance xD Pomógł mu urlop 1,5 miesiąca i psychiatra, teraz już mniej spina się i nauczył się mieć #!$%@?. A projekt, gdzie tak nawalał i tak poleciał do Indii xDD
Najgorzej dla dzieciaka. Brak obecności ojca w dzieciństwie nic nie zrekompensuje chyba ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@takiMirek29: Nie do konca. Taki noworodek i tak malo ogarnia :PP Ale za to szybko sie zmienia. Bardzo szybko.
Jak jestes 3 tyg w delegacji i 1 tydz w domu to umyka Ci w uj duzo.

majac rodzine nie wiem czy bym sie zdecydowal na tryb 2 tym bardziej ze nie
@takiMirek29: elektryka/automatyka, nic ciekawszego narazie nie znalazłem w mojej okolicy, a że oferta współpracy jest od kolegi z dzieciństwa to warto spróbować. Co do spadku zarobków to ja i tak żyje jak robak i nie mam dużych potrzeb, 5k na miesiąc mi wystarczy w początkowym okresie, potem bez problemu da się zarobic więcej.
Poza tym jak mi się spodoba to może za jakiś czas pójdę we własną działalność i wrócę do
@takiMirek29: Zależy za ile. Jak dobra kapucha to warto troche, ale to wykańcza na dłuższą mete. Pieniądze też niszczą życie, jak już wszystko kupisz co zawsze chciałeś a jesteś na tyle rozsadny żeby nie wymyslać ciągle nowych głopot to w końcu życie traci sens. nie masz kredytów wszystko kupiłeś życie traci sens.
zibizz1 - @takiMirek29: Zależy za ile. Jak dobra kapucha to warto troche, ale to wyka...

źródło: 03a65f857b12237cf0e9c64381e61967

Pobierz