Wpis z mikrobloga

@noeasywayout zależy jaki poziom reprezentujesz. Ale myślę, bez urazy, że jeśli pytasz o to tutaj to jeszcze jesteś na poziomie, że nie ma co kombinować z rękawicami. Ja przez pierwsze dwa lata trenowałem w takich podstawowych rękawicach z Decathlonu i dawałem radę.
  • Odpowiedz
  • 2
@noeasywayout mam niski model Hayabusy i po mimo eko skóry są git. Rivale są twarde w stosunku do innych z tego co pamiętam. Polecam Ci Twinsy, pożądane rękawice na lata.
  • Odpowiedz
@noeasywayout wiesz co realnie to na prawdę do pewnego poziomu nie ma różnicy. Dobrze owinięte łapy niwelują większość różnic między rękawicami. Do tego premium są z reguły twardsze i duzo bardziej nieprzyjemne dla sparing partnerów. A co do rękawic Twins to są bardzo solidne ale mimo wszystko są ta raczej rękawice na tajski boks chyba że zaczęli robić coś bardziej typowo na boks.
  • Odpowiedz
@noeasywayout mi się spoko ćwiczy w bushido z systemem wrist, wcześniej miałem Adidasa ale po pierwszym treningu pękły na kciuku i decathlonowe te drugie w kolejności cenowo ale raz, że kupiłem za duże a dwa, że mialeniem wrażenie że o wiele bardziej pociły mi się dłonie
  • Odpowiedz