Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Powiedziałem żonie, że bardziej kocham ją od naszego dziecka i, że to zawsze ona będzie dla mnie na pierwszym miejscu. Oczywiście nie oznacza to, że nie kocham naszego dziecka. Teraz się do mnie nie odzywa od paru dni i ciągle płacze.

To ja mam coś z głową czy to jednak ona przesadza z reakcją? Wydaje mi się, że to normalne, że partnerka jest najważniejszą osobą w życiu każdego mężczyzny.

#zwiazki #dzieci #rodzicielstwo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 106
  • Odpowiedz
  • 32
@mirko_anonim Raz że partnerka nie jest najważniejsza bo dla większości osób dziecko jest najważniejsze w życiu. W zasadzie to biologicznie jesteście razem właśnie po to żeby było dziecko.
A po drugie to co ci do łba przyszło żeby takie tematy poruszać?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no jesteś #!$%@? co tu dużo mówić , żonę możesz zmienić 50 razy , dziecko to jednak twoja genetyka a najmądrzej by było nie wybierać kto jest ważniejszy , rodzina to rodzina i tyle
Walac taki tekst udowodniłeś że to ty jesteś niemyslacy a żona w miarę normalna
Po jaki uj wogole głosić takie gówno mądrości
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: od narodzin dziecka najwazniejsza i najcenniejsza osoba w moim życiu jest dziecko. Żona spadła na drugą pozycję choć nie oznacza to wcale ze moje uczucie do niej osłabło.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jeszcze powiedz że od kiedy przytyła jest nieco przeczulona na niektóre tematy ( ͡º ͜ʖ͡º). A tak serio to macie malutkie dziecko? Tak bym obstawiał, bo ojciec zanim porządnie pokocha dziecko to chwilę potrzebuje zazwyczaj, matka za to od razu na 130% a potem się normuje.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: jak baba jest narcystyczna to ja to podnieca że facet woli ja od dziecka , ale jeśli jest normalna i zdrowa psychicznie to wolałaby pewnie żeby nie wybierał kto ważniejszy
  • Odpowiedz
Męża/żonę sobie wybieramy sami i z założenia spędzimy z nim/nią całe życie.
Dziecko prędzej czy później się usamodzielni i wyprowadzi. O to w tym chodzi.
Dlatego partner/partnerka powinien/powinna być na pierwszym miejscu.
  • Odpowiedz
Dziwna reakcja żony - tak powinno być i bylo/jest od tysięcy lat . Można spojrzeć na podejście w chrześcijaństwie gdzie pomijając Boga to w relacji małżeńskiej właśnie malzonek/małżonka jest najważniejsza a dopiero potem dziecko i wielu psychologów też Ci tak powie. Szczęśliwe małżeństwo zazwyczaj wykreuje szczęśliwe dzieci
  • Odpowiedz
To ja mam coś z głową czy to jednak ona przesadza z reakcją? Wydaje mi się, że to normalne, że partnerka jest najważniejszą osobą w życiu każdego mężczyzny.


@mirko_anonim: Ona przesadza z reakcja ale moze musisz jej to dokladniej wytlumaczyc o co Ci chodzi.

Musisz zrozumiec ze rola mezczyzny i kobiety jest inna.
Np. dla mezczyzny partnerka powinna byc na 1 miejscu. Rola mezczyzny jest ja chronic, a przy okazji moze
  • Odpowiedz