Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Powiedziałem żonie, że bardziej kocham ją od naszego dziecka i, że to zawsze ona będzie dla mnie na pierwszym miejscu. Oczywiście nie oznacza to, że nie kocham naszego dziecka. Teraz się do mnie nie odzywa od paru dni i ciągle płacze.

To ja mam coś z głową czy to jednak ona przesadza z reakcją? Wydaje mi się, że to normalne, że partnerka jest najważniejszą osobą w życiu każdego mężczyzny.

#zwiazki #dzieci #rodzicielstwo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 106
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Brawo wpadłeś w samiczą gówno pułapkę.
Ale to nadal mniej niezręczne niż pytanie w zaawansowanej ciąży: kogo mam ratować gdy podczas porodu okaże się ze przeżyjesz ty albo dziecko? ()
  • Odpowiedz
każdy normalny rodzic stawia dziecko na pierwszym miejscu i partnera na drugim


@Pandillero: dokładnie to powinno być odwrotnie
no taka miłość, że najpierw uratuję dziecko z tego mitycznego pożaru to OK ale takie stawianie na pierwszym miejscu dziecka w życiu codziennym to chyba pierwszy krok do rozwodu, zdrad, rozpadu małżeństwa,

klasyka gatunku to właśnie psucie relacji między małżonkami gdy pojawia się dziecko bo wtedy często facet odchodzi na drugi plan
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: yebnięta, ja to zawsze mówię że dzieciak to dzieciak, jak się #!$%@? ze schodów i umrze to smutno no ale trudno tak buk chciał. Dzieciom możesz mówić, aby czegoś nie zrobiły a one i tak to zrobią, nie upilnujesz i tez nie będziesz 24/7 za nimi chodzić. Takie jest życie i na pewne rzeczy jak śmierć jednostki nie mamy wpływu to ich życie i wybory.

Jeśli Twoja nie rozumie, że
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Liquid love jest rozwiązaniem, twoj post wywala mi error w głowie, papież miał racje, po co wybierać, najlepiej wybrać obie, ale a) na wuj o tym gadać
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale po co wybierasz kto jest ważniejszy i w jakim celu to komunikujesz? Tworzysz jakiś sztuczny podział na ważniejszych i mniej ważnych członków rodziny. Nawet jak czujesz, że żona ważniejsza, to przecież nie musisz tego ogłaszać
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Jak dla mnie jesteś #!$%@?ęty. Dla mnie to naturalne, że dziecko jest na pierwszym miejscu. I dla mojej żony też. Jakby moja żona musiała wybierać czy ratować mnie czy dziecko, to dla mnie jasne, że ratowałaby dziecko. Ba, nie wybaczyłbym jej gdyby zrobiła inaczej i wybrała mnie zamiast dziecka.
Współczuję Twojej żonie, a zwłaszcza Twojemu dziecku. Dla rodzica nie ma ważniejszej istoty na świecie niż swoje dziecko.
Inna sprawa, że nie
  • Odpowiedz