Wpis z mikrobloga

#wiaraniewiara #psychiatria #bogjestpraktyczny

Czesc!

Dzisiaj z rana (jak smietana) pare punktow, ktore jakos przelecialy mi przez glowe ostatnio, sa wg mnie ciekawe, wiec:

1. Pamietam na jednym z koncertow satanistycznych, jak mialem taka sytuacje, ze ktos (wtedy nie wiedzialem, ze "niby") przypadkowo uklul mnie igla jakas - normalnie przez koszulke poczulem uklucie male i krotkie i juz. Wtedy juz cos podejrzewalem, ale sobie tlumaczylem, ze ktos musial miec plecak-kostke i tam jakies piny i nie chcacy mnie uklu: teraz rozumiem to tak, ze (nie, nie, chipa mi nie sprzedal... he he :)) pobrali probke mojej krwi do badania, bo wiedzieli, kim jestem - chcieli zerknac w DNA, chromosomy, grupe krwii, moze jaka metoda magiczna / czarodziejska pobadac.

<---WAZNE---ACHTUNG---WNIMANIE---ATTENTION---UWAGA

2. Bardzo wazne !!!
Z tych obrazow, co namalowalem w transach, jeden mnie bardzo zastanawia: cale czerwone tlo, po lewej zloty kwadrat (ponoc Ziemia), po prawej srebrny trojkat (moze Trojca) i one sa polaczone biala linia, linia nie ma strzalki, ale pamietam, jak to malowalem z intencja: przeplyw tego bialego (swiatla, energii?) jest od trojkata do kwadratu.
Liczbowo daje to 4 (kwadrat) + 3 (trojkat) = 7, a to jest liczba ramion gwiady na moim czole (ja sie balem, ze ona zniknela, ale wczoraj tak mnie znowu klulo na czole i cisnelo, ze tam ciagle jest energia).

Teraz najwazniejsze (a pamietam doskonale, jak ten obraz malowalem): miedzy kwadratem i trojkatem i nad biala linia jest takie kolo / kula. Pamietam, ze malowalem wtedy w intencjach / myslach i na obrazie jakby zgnila Ziemie, tzn. zielony kolor, ale taki zgnily, potem poczulem odraze lekka i pomalowalem to na bialo taka skorupka jakby, jakby glinka, ktora ma cos leczyc, albo jajko, ktore peka.

Teraz BARDZO WAZNE: jak patrze, co w srodku tej bialej kuli jest, to widze teraz od razu tylko jedno: para mezczyna-kobieta (namalowani na czerwono) przytulajacy sie w milosci, jakby nowi ludzie na nowej ziemi.

Tak, tzw. sztuke mozna roznie rozumiec, ale to jest moje rozumienie - a sam w transie to malowalem i pamietam, co sie ze mna dzialo wtedy.

<---WAZNE---ACHTUNG---WNIMANIE---ATTENTION---UWAGA

3. Malo widzoczne, nie jestem pewien - gwiazda na moim czole czasami (czesciej) ma 7 ramion, ale jakby sie zmienia czasami lekko i ma nagle 8 ramion, moze z jakiegos aniola Chrystus / Bog robi ze mnie archaniola, oby Panie, oby...

Kochani, modlcie sie za naprawe calego swiata, spalenie szatana i jego slug (nie zeby od razu krzywde robic, ale oczyszczac, oczyszczac)!
Amen!
  • 4
@Pixario: Tak, tak mozna powiedziec. Widzisz, nawet w tym momencie, jak to pisze i sobie pomyslalem: "musze tutaj to zostawic", to mi blekitno-fioletowa kropeczka swiatla mignela w polu widzenia, a ja wierze w rozne ciekawe rzeczy i je opisuje na blogu (mikro).
To tez czytaja ludzie z sekty satanistycznej, ktorzy mnie przesladowali / przesladuja, wiec licze na to, ze tzw. parchy tez cos z tego wyniosa.
Ale musialabys nie tylko przejsc