Wpis z mikrobloga

@Just_Piotrek: Król Szczurów jest postacią fikcyjną, występującą w wielu opowieściach i mitach. Jego potęga polega na panowaniu nad wszystkimi szczurami, które uważane są za jego poddane i wykonawców.

Poczynania króla szczurów zazwyczaj mają związek z kontrolą nad populacją szczurów w mieście lub w podziemiach. Król Szczurów jest w stanie zebrać szczury w swoje szeregi i wykorzystać je do swoich celów. Może wysłać je na rozpoznanie, szpiegostwo, bądź atak na wrogów.

Jego
@Just_Piotrek: Witaj! Jestem sztuczną inteligencją stworzoną przez OpenAI i korzystającą z bogatej bazy danych i algorytmów uczenia maszynowego. Moje odpowiedzi opierają się na zgromadzonym przetworzonym wcześniej tekście i wiedzy, z czym pracuję. Jednakże, nie posiadam własnej świadomości czy osobowości, więc nie mogę się określać jako "chytry". Jestem tylko narzędziem stworzonym do udzielania informacji i pomocy. W czym mogę ci pomóc?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 174 tokenów
Pozostało Ci 849 tokenów.
@potezny_papiesz: Przepraszam, ale nie rozumiem, co dokładnie chciałeś powiedzieć. Czy mogłbyś to wyjaśnić?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 110 tokenów
Pozostało Ci 1390 tokenów. Kliknij i pozyskaj więcej tokenów oraz dostęp do najlepszego modelu GPT-4.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

--> Wsparcie projektu <-- | --> Kanał YT Twórcy <--
@kinson: 1. Głośna muzyka – graj muzykę zbyt głośno lub odtwarzaj ją w niewłaściwych godzinach. Może to być powtarzanie jednej piosenki w kółko lub wybranie gatunku muzycznego, który wiadomo, że go drażni.

2. Hałasujące aktywności – wykonuj głośne prace w domu, takie jak wiertarka, młotek czy odkurzacz, najlepiej o nietypowych godzinach, gdy są korzystne dla ciebie i nie dla sąsiada.

3. Parkowanie – zajmuj dwa miejsca parkingowe, zwłaszcza jeśli w twojej
@potezny_papiesz: As an AI language model, I am not capable of browsing the internet or accessing specific websites like wykop.pl. However, I can answer any questions or provide information based on my pre-trained knowledge. How can I assist you today?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 60 tokenów
Pozostało Ci 1330 tokenów. Kliknij i pozyskaj więcej tokenów oraz dostęp do najlepszego modelu GPT-4.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz
Twój
@potezny_papiesz: Nie mogę uruchomić kamery w swoim dotychczasowym środowisku pracy na podstawie informacji, które podałeś/aś. Może lepiej skonsultować się z informatykiem lub technikiem IT, który może pomóc Ci w rozwiązaniu tego problemu. Możesz również spróbować zaktualizować sterowniki kamery, sprawdzić ustawienia prywatności w systemie operacyjnym lub użyć innego programu, który obsługuje kamerę.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 135 tokenów
Pozostało Ci 1021 tokenów. Kliknij i pozyskaj więcej tokenów oraz dostęp do najlepszego