Wpis z mikrobloga

Kobieta pracuje w domu i cały dzień wyje jej nad głową pies sąsiadów. W komentarzach psiarze sugerują, że jest się złym człowiekiem jeśli takie coś przeszkadza. Proponowane są rozwiązania odbierające komfort i czas narzekającej kobiecie - zatyczki do uszu, psychiatra, zostanie wyprowadzaczem psów sąsiada. Na koniec kobieta zostaje wyzwana od idiotek, które powinno się utylizować za czepianie się psa.

#psiarze #bekazpodludzi #patologia #wtf #dogpill #bekazrozowychpaskow #bambinizm
WielkiNos - Kobieta pracuje w domu i cały dzień wyje jej nad głową pies sąsiadów. W k...

źródło: temp_file7434598346133858912

Pobierz
  • 143
@WielkiNos: niestety znowu #!$%@? głupoty. Tzw psiarstwo opiekuje się swoimi psami jak dzieciaczkami. Ja jestem psiara i skakałam nad moim psem od początku żeby zniwelować lek separacyjny, behawiorysta, zabawki etc. Psiarze o psy dbają. Wyja psy patusów, którzy trzymają kundle w domu, wyprowadzają je tylko na fajke i nie sprzątają. Stare pokolenie. Żadna hehe psiara nie będzie obojętna wobec wycia swoje psa
@WielkiNos: jak ja ją rozumiem. Też w bloku mam kundla który #!$%@? całymi dniami, oczywiście właścicieli nigdy nie ma wtedy więc trzeba na nich czatować, udało mi się ich dorwać raz to raczej nie wyglądali na zainteresowanych tym żeby coś z tym zrobić. Takich ludzi to tylko utylizować, bo nie dość że wprost srają na swoich sąsiadów, to jeszcze nawet srają na potrzeby tego swojego kundla, który zapewne ma jakiś lęk
  • 7
co jest złego w słowie kundel? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@lhinphe okazuje się, że to słowo obraża psa. A spróbuj powiedzieć np. na jorka szczur wtedy psiary się konkretnie wkurzają xd

No tak, ale gdyby zamiast psa nawalala muzyka albo gowniak to bys nie widział problemu pewnie


@CzekoladowyWspominacz mi akurat nie przeszkadza ani muzyka ani dzieci ani psy. Przeszkadzają mi palacze na ulicy i psie gówna na chodnikach.
@WielkiNos:

1. #!$%@?ęty to jest ktoś, kto doprowadza swojego psa do takiej sytuacji, a nie ktoś, komu przeszkadza szczekanie cały dzień.

2. Wrzucasz kolejnego screena pokazującego kolejny gatunek idiotów jakich hodują dzisiejsze czasy. "Bardziej mi szkoda zwierząt od ludzi" - nie wiem jakim patusem trzeba być, żeby reprezentować takie przekonanie.
#bambinizm

wiesz co to słowo znaczy?

pejorat. wyidealizowane i naiwne postrzeganie świata przyrody, a zwłaszcza zwierząt, w sposób ukształtowany przez filmy rysunkowe dla dzieci i inne przekazy z dziedziny kultury masowej

to już wiesz. nic takiego w tym poście nie ma.

@WielkiNos:
@WielkiNos: psiarze to stan umysłu ale postacie jak op z posta to też dobre aparaty, powiadomi straż miejską, administrację, papieża ale do sąsiadów nie pójdzie i nie powie "jest problem trzeba by to jakoś rozwiązać"
@WielkiNos: to nie kwestia zwierząt tylko tego że p0lactwo nie potrafi żyć w bloku.

Równie dobrze autorka mogła narzekać że nad głową biegają jej dzieci i komentarze byłyby podobne - bo to tylko dzieci, czego się czepiasz, dziecko musi się wybawić
Jak Seba zrobi imprezę i zaczniesz narzekać to też pojawią się komentarze że on ma prawo bo wolność Tomku w swoim domku xD

Tylko że jak hałas wychodzi poza jego
Też miałem problem ze szczekającym psem sąsiada. Miał lęk separacyjny i #!$%@?ł od 8 rano do 16. NIe było to jakoś bardzo uciążliwe bo i tak zazwyczaj w tych godzinach jestem poza domem. Od 3 tygodni jest spokój. Chyba zdechł albo się go pozbyli.


@WielkiPowrut88: xD, moja dziewczyna i jej rodzice mają właśnie takiego psa - nie zostanie chwili sam w domu tylko szczeka i wyje od rana dopóki ktoś nie
typowe dla patologii z (mentalnej) wsi. Mieszkają w bloku i hałasują innym, to inni niech się dostosują do nich, bo 'taka jest specyfika życia wśród ludzi'. A nie rozumieją, że to oni sami powinni się dostosować do tego, że mają wokół siebie ludzi i starać się nie oddziaływać na sąsiednie mieszkania i części wspólne budynku.


@goferek: tak samo parkuja w niedozwolonych miejscach na osiedlu i sie usprawiedliwiaja, ze nie ma nigdzie