Wpis z mikrobloga

Kobieta pracuje w domu i cały dzień wyje jej nad głową pies sąsiadów. W komentarzach psiarze sugerują, że jest się złym człowiekiem jeśli takie coś przeszkadza. Proponowane są rozwiązania odbierające komfort i czas narzekającej kobiecie - zatyczki do uszu, psychiatra, zostanie wyprowadzaczem psów sąsiada. Na koniec kobieta zostaje wyzwana od idiotek, które powinno się utylizować za czepianie się psa.

#psiarze #bekazpodludzi #patologia #wtf #dogpill #bekazrozowychpaskow #bambinizm
WielkiNos - Kobieta pracuje w domu i cały dzień wyje jej nad głową pies sąsiadów. W k...

źródło: temp_file7434598346133858912

Pobierz
  • 143
@WielkiNos: A potem wielkie zdziwienie bo ktoś nie wytrzymał i rozrzucił po trawniku kawałki kiełbasy z trutką na szczury. Nie każdy ma psyche silną na tyle by znieść tak uciążliwy hałas, dzień w dzień a państwo jest bezradne wobec terroru psiarzy.
@WielkiNos w całej tej sytuacji pies najmniej jest winny, bo pies sam się nie zamknął w mieszkaniu które jest słabo wygłuszone. Tutaj albo właściciel psa powinien lepiej dbać o potrzeby psa, albo wygłuszyć swoje mieszkanie by głos psa był mniej irytujący. Developer tego bloku też mógł lepiej wygłuszyć mieszkania ale wolał oszczędzać na materiałach. Można tylko pogadać z sąsiadem albo dzwonić po jakieś służby że pies jest źle traktowany i mieć nadzieje
@WielkiNos Mam wrażenie że wielu Polaków ma nizdrowego jebca na punkcie psów. Nawet chyba są badania że w Polsce jest najwięcej posiadaczy w Europie. #!$%@? #!$%@?, nie możesz zwrócić uwagi że pies jest #!$%@? nauczony, że uprzykrza życie innym, bo piesek to świętość. A jakieś pieprzenia że są ważniejsze od ludzi, to tylko stwierdzenia że oni sami się porównują do podludzi. I tak ich trzeba traktować. Btw prawie każdy patus ma pieska.
ale do sąsiadów nie pójdzie i nie powie "jest problem trzeba by to jakoś rozwiązać"


@nairoht: a sąsiad ci powie "ale co mamy zrobić?" a nawet jak mu zasugerujesz behawiorystę (raczej droga zabawa) albo chociażby #!$%@?ą obrożę przeciw szczekaniu (2 stówki) to temat oleje i tyle po dogadywaniu się ¯\(ツ)/¯
@WielkiNos: takie są uroki mieszkania w bloku. Tu biega dziecko, tam wnoszą meble, jeszcze gdzieś indziej pies szczeka. Są dwa rozwiązania, pójść porozmawiać z sąsiadką próbując nie wylać dziecka z kąpielą, lub wyprowadzić się z bloku. Założę się że babka jest z Poznania, tam lubią ze sobą nie rozmawiać
@Marmite: no ale czemu najpierw nie spytać sąsiada co wydaje się najbardziej logiczne tylko poruszyć wszystkich w około oprócz osoby zainteresowanej nie rozumiem takiego zachowania xD, ok może olać sprawę wtedy jak najbardziej można iść dalej ale większość spraw można zakończyć w chwilę
@Alfa-spierdox88 wg mnie większym problemem jest to że ludzie biorą jakiekolwiek zwierzęta do domu i nie dbają o potrzeby tego zwierzaka. Co do psów to ludzie biorą psy i ich nie sterylizują/nie kastrują przez co taki zwierzak czując zapachy innych ludzi i zwierząt myśli że musi na nich szczekać by sobie odeszli od mieszkania które pies „pilnuje”. Poza tym psy są zwierzętami nie terytorialnymi tylko stadnymi przede wszystkim i bez stada czują
@WielkiNos: to jest jeden z powodów dlaczego jestem przeciwny aby moi rodzice kupowali jakiegokolwiek zwierzaka. Ostatnio nawet byli bliscy złamania się bo dalsza rodzina chce oddać. Niestety kot czy pies zostawione same na cały dzień będą wyć, szczekać, miałczeć i wkurzać wszystkich dookoła. Do tego trzeba bardzo dużo treningu z futrzakiem a to wymaga czasu i zaangażowania. I ja wiem, że moi rodzice nie poświęcą się na tyle aby nie zatruwać
@WielkiNos: czasami się zastanawiam czy ci wzyzstcy komentujący na takich profilach czy innych spotted piszą na poważnie czy też trolluja. Może mam zbyt duża wiarę w ludzi ale nie wierzę że jest tylu idiotow w spoleczenstwie. Przecież to często nie jest logiczne.
@WielkiNos: mieliśmy to samo na klatce. Pies darł dosłownie godzinami. W środku tygodnia nie słyszałam będąc w robocie, ale w weekendy non stop pies darł ryja. Non stop #!$%@?! Zgłaszane na straż miejską, na policję, to tylko przylazili i mandaty. Żadnego to nie dawało rezultatu, choćby żeby do sądu skierować wniosek o ukaranie. W moim bloku większość mieszkańców powyżej 50 roku życia, typowy blok starych wojskowych. I z cztery tygodnie tygodnie
może lepiej zakazać psów w blokach


@WielkiNos:
Powinien być taki zakaz. Powodów jest przynajmniej kilka i to, że psy w blokach się męczą same i przeszkadzają mieszkańcom to jedno.
Nawet zakładając sytuację idealną, czyli pies ułożony i zadbany, a właściciel po nim sprząta, pozostaje problem zaszczanych chodników i trawników. Na osiedlach z większą gęstością psiarzy trawniki są po prostu wypalone od szczyn i zadeptane, bo psy załatwiając się tam nakręcają inne