Wpis z mikrobloga

Kobieta pracuje w domu i cały dzień wyje jej nad głową pies sąsiadów. W komentarzach psiarze sugerują, że jest się złym człowiekiem jeśli takie coś przeszkadza. Proponowane są rozwiązania odbierające komfort i czas narzekającej kobiecie - zatyczki do uszu, psychiatra, zostanie wyprowadzaczem psów sąsiada. Na koniec kobieta zostaje wyzwana od idiotek, które powinno się utylizować za czepianie się psa.

#psiarze #bekazpodludzi #patologia #wtf #dogpill #bekazrozowychpaskow #bambinizm
WielkiNos - Kobieta pracuje w domu i cały dzień wyje jej nad głową pies sąsiadów. W k...

źródło: temp_file7434598346133858912

Pobierz
  • 143
  • 80
zacznij tagować #bambinizm, trzeba to słowo wyforsować normictwu.


@Pandillero dodałam. W ogóle czy ktoś sobie wyobraża, że kobieta narzeka na drące się w mieszkaniu sąsiada dzieci i ktoś jej proponuje żeby te dzieci wzięła do siebie i wyprowadziła na spacer? xd

Coraz częściej myślę, że psiarstwo powinno być dodane w klasyfikacji ICD10 jako nowa choroba psychiczna stanowiąca zagrożenie dla społeczeństwa.
@WielkiNos

a ja bym nie mogła z tym. Od razu sobie wyobrażam jakieś rzeczy w stylu że przyjeżdża straż, bo gdzieś w bloku się ulatnia gaz a ja nawet nie słyszę i nie odpowiadam czy jestem w mieszkaniu i mnie zostawiają na zagazowanie.


Jakbym swoją różową słyszał
@WielkiNos: można się spierać psy vs koty, kwestia gustu - natomiast nikt mnie nie przekona, że statystycznie psiarze to znacznie większa patola niż kociarze. Jestem czasem w terenie to największe meliny zawsze mają (zaniedbane), drące mordy psy. Obszczane klatki, osrane chodniki i wieczne szczekanie. Oczywiście nie chce generalizować bo jest wiele normalnych fanów psów, natomiast największe patusy prawie zawsze wybiorą psa. Wyobrażacie sobie taką Szymborską siadającą w kąciku pokoju do napisania
musichastherightto_children - @WielkiNos: można się spierać psy vs koty, kwestia gust...

źródło: IMG_20240202_112312

Pobierz