Wpis z mikrobloga

@KoninaBeZiomeczka ogólnie to ciężko stwierdzić. Na twoim miejscu jeśli ta regularność rzeczywiście się utrzyma powyżej 2-4 tygodni, poprosiłbym lekarza prowadzącego o zlecenie badań kontrolnych.
  • Odpowiedz
@czainek: Tak, ale jest to możliwe, że zwiększenie ilości ćwiczeń i dołożenie większej ilości pracy intelektualnej moze nagle wytworzyć większe zapotrzebowanie na hormony tarczycy których osoba z niedoczynnością nie potrafi wyprodukować?
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka niestety nie jestem w stanie tego jednoznacznie stwierdzić. Ogólnie może być tak, że nic się nie zmieni. Układ hormonalny w szczególności ten związany z tarczyca jest bardzo skomplikowanym systemem. zależy wszystko od innych hormonów a także od tego jaki rodzaj niedoczynności masz
  • Odpowiedz
@czainek: Zwykłą bez hashimoto. Jednoznacznie to wiadomo że sie nie da, ale możliwe że o to chodzi bo intensywnośc pracy intelektualnej też mocno zwiększyłem i nagle jakbym wpadł na ścianę
  • Odpowiedz
  • 0
@KoninaBeZiomeczka Nie zmieniaj dawki. Jak poćwiczysz regularnie przez pare tygodni to zrób sobie badania i w razie jakbyś się źle czuł/wyniki będą odbiegać to idź do lekarza niech zmieni dawke.
  • Odpowiedz
@kRpt: taa jak zostane na tej co jestem to już nie tylko nie będę ćwiczyć ale i przestane żyć. Za dobrze znam te objawy żeby zaakceptować totalnie zezłomowanie z dnia na dzień
  • Odpowiedz
@paniczhrabi: 88kg, a wyników obecnych nie mam, bazuję na samopoczuciu, ale ostatni miesiąc na bank były dobre bo świetnie się czułem to nie widziałem powodu żęby robić badania, i z dnia na dzień tragedia po podwyższeniu tempa życia
  • Odpowiedz