Wpis z mikrobloga

Jaka cytrulina? Zależy mi, żeby była względnie „zjadliwa” i nie trąciła chemicznym posmakiem. Te z KFD są git? Np. smak tropikalny?
Druga sprawa, dlaczego np. puszka z KFD 400g kosztuje ~50 zł, a Olimpu 200g ~55 zł? Skąd taka rozbieżność?

#silownia #suplementy #dieta
  • 7
  • Odpowiedz
@Blackol12: Olimp ma swoich zwolenników ze starszej gwardii mam wrażenie, jest uznawany za top standard to mają również dobra sprzedaż. KFD od zawsze dawała bardzo dobre ceny, bardzo długo najlepsze ceny na rynku. Ludzie teraz są wrażliwi i mają w tendencję do myślenia, że jak coś jest tańsze, to jest gorsze. W przypadku supli tak nie jest i kfd poziomem jest moim zdaniem na poziomie takiego olimpu nawet.
  • Odpowiedz
@Blackol12 sama cytrulina spoko, jednak wole z chociażby treca aakg+cytrulina w tabsach, cena Ok 50zl za 120 tabletek, wychodzi taniej, a zestaw o wiele lepiej działa
  • Odpowiedz
@Mat33k: Ale zdajesz sobie sprawę, że masz zestaw którego musiałbyś łyknąć jednorazowo z 8 tabletek żeby to fajnie działało?

Na 4 tabletki masz 1680mg argininy i 1120mg cytruliny,

Dużo bardziej ekonomiczne będzie kupienie osobno prochów i dobranie sobie dawek takich jakie chcesz.
  • Odpowiedz
@Blackol12 jeszcze co do tego „jaka” to ja osobiście korzystam z okolicznej marki z mojego miasta, ready 2 grow „R2G” cena jak i jakość jest bardzo dobra
  • Odpowiedz