Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie. Angażowanie służb do wsparcia WOŚP, (największej krajowej imprezy charytatywnej, integrującej społeczeństwo), jest złe i szkodzi Polsce, dodatkowo idą na to publiczne pieniądze. Na zdjęciu przykład poprawnego angażowania służb i wykorzystania publicznych pieniędzy.

#wosp #bekazlewactwa #4konserwy #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #hipokryzja
Biskupator - Pamiętajcie. Angażowanie służb do wsparcia WOŚP, (największej krajowej i...

źródło: b050e367-5277-4b57-8d6b-abdf9270cfe6_f1400x900

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • 358
@BialyCrossaintXDDL: "pełowcu", zatrzymałeś się dekadę temu? "Pispojednozło" pewnie używasz nieironicznie, co?
Śmieszycie mnie, wy, konfabulanci konfedepisiorscy, hipokrytyczne snowflake'i chcące większego zamordyzmu niż ktokolwiek inny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Biskupator: Szczerze, to większą chęć do brania udziału w wojnie miałbym przeciwko wam w wojnie domowej, ludziom z KO i pokrewnych. Bo do was czuje większe obrzydzenie, niż do ruskich którzy by tutaj wjechali.

Mam nadzieje, ze sie kiedys spotkamy na ulicach
  • Odpowiedz
  • 37
@BialyCrossaintXDDL: Czyli nie masz nic do powiedzenia, poza odszczekiwaniem? I kto tutaj szczeka?

Mam nadzieje, ze sie kiedys spotkamy na ulicach


Ale się boję, mam nadzieję, że twoja siła fizyczna nie jest na takim samym poziomie co twoja siła umysłowa, bo cię przewrócę dmuchnięciem. Jesteś personifikacją tego powiedzenia, "Kozak w necie..." Dopowiedz sobie resztę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 24
@BialyCrossaintXDDL: To może użyj swojej siły umysłowej i spróbuj mnie pokonać argumentami. Jak na razie najwięcej skamlesz i szczekasz jak kundel ty, nikt inny. Używam twojego języka, żebyś czuł się swobodnie, bo w języku troglodytów rozpocząłeś swoją rozmowę, będę też używał prostych słów, specjalnie dla ciebie, wielki wojowniku zza klawiatury. Powiedz coś merytorycznego, mądre nie będzie.
  • Odpowiedz
@Biskupator: Ja tam do wośpu akurat nic nie mam, nigdy się w to nie wgłębiałem dlaczego jest takie spięcie na linii pisowcy-WOŚP. Coś chyba z oskarżeniem o defraudowanie środków. Mniejsza o to. O jakim języku troglodytów ty do mnie mówisz? Przecież ty jesteś tzw. midwitem, w rzeczywistości twoje IQ pewnie jest gdzieś przy granicy przedziału 1 sigma, może nawet i bliżej mikro. Jeśli w ogóle wiesz co to jest, panie oświecony.
  • Odpowiedz
@slawomirus: A czy ktoś zabraniał mężczyznom chodzic na te marsze? Tam było kilkaset tysięcy ludzi. Ataki na kościoły to pewnie były też w grupach samych kobiet? Z reszta nie oszukujmy sie. Przecietny libek tylko toczy piane w internecie. "Prawacy" są czesto zaprawieni w bojach.
  • Odpowiedz
  • 11
@BialyCrossaintXDDL o hoho, użyłeś skomplikowanej nazwy na odchylenie standardowe. To mnie zagiąłeś. Lol, kogo ty udajesz?
Midwita nie poznałbyś nawet z bliska, bo trzeba być powyżej średniej wartości tej krzywej, żeby to zrobić. Ty jesteś w pobliżu średniej, ale po przeciwnej stronie.
Chodzi o hipokryzję pisiorów, i im podobnym, kreowanie "faktów" i manipulacje faktami, walkę z WOŚP, ponieważ nie lizali butów PISu.
  • Odpowiedz
  • 0
@henk__: Nie. Tylko ten drugi był zupełnym marnowaniem. Jeden przykład z wielu. Pierwszy przypadek daje bardzo wymierne zwroty, które dyskwalifikują to jako "marnowanie publicznych pieniędzy".
Mam nadzieję, że to ja pomogłem, wyjaśniając ci dokładniej.
  • Odpowiedz