Wpis z mikrobloga

Jakieś pro tipy co do tej sylwetki? Ćwiczę kilka miesięcy. Największy mój problem to to, że jestem raczej szczupłej budowy i przy 180 ważę 78, ale zarazem wydaje mi się, że jestem nieźle #!$%@? tłuszczem. Na razie ćwiczyłem głównie siłowo, ale dużo chodzę i latem zawsze dochodziło jakieś bieganie czy jazda na rowerze. Diety jakoś mocno nie trzymam, ale ograniczyłem śmieciowe żarcie i zjem raz na jakiś czas i to samo dotyczy alkoholu. Dać sobie spokój na razie z treningiem siłowym i zacząć teraz jakąś redukcje tego tłuszczu? xD
#silownia
Vestor - Jakieś pro tipy co do tej sylwetki? Ćwiczę kilka miesięcy. Największy mój pr...

źródło: IMG20240122093349

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Vestor: Co do sylwetki ciężko mieć protipy, do diety i treningu już bardziej a o tym za wiele nie napisałeś. Polecam #!$%@?ć swiętą piątke Martwe, siady, wiosłowanie, wyciskanie nad głowe i klate
  • Odpowiedz
@Vestor: To zależy jaką miałeś sylwetkę te kilka miesięcy temu. Jeżeli trenujesz regularnie i intensywnie ale nie pilnujesz diety i nie widzisz efektow to prawie na pewno masz za mało białka w diecie. Wrzuć 170 g dziennie. To jest dużo, wiedziałbyś gdybyś tyle jadł więc na pewno tego nie robisz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirkosoft: Myślę, że dziennie tyle staram się spożywać. Biorę 3x białko i do tego dochodzi obiad, śniadania i kolację też z czymś co ma sporo białka, orzechy jako przekąska itp. Wydaje mi się, że jem naprawdę dużo. Pewnie jedynie w dni jak idę do pracy to mniej się tego trzymam i ogólnie mój organizm dostaje wtedy też niezły #!$%@?, bo pracuję nieraz na noc po 12h.
  • Odpowiedz