Wpis z mikrobloga

#wykop40plus #wykop30plus #zwiazki #dzieci

Siedzę sobie, myślę i dochodzę do wniosku, że nasralem sobie do życiorysu.

Kiedyś 90 procent mojego czasu zajmowała rozrywka i planowanie rozrywki.

Potem poznałem obecna żonę. na początku chyba było fajnie, coraz trudniej sobie przypomnieć.

Ale od urodzenia dzieci to koszmar.

Potem doszła roszczeniowość i handel dupa (waluta wymienna jak jesteś posłuszny)

Potem nawet to było #!$%@?, aż wreszcie przesadziła i któregoś dnia powiedziała, że już tego nie lubi.

Ja też nie lubiłem rozmów z nią, bycia taksówkarzem, zakupowcem i organizatorem i sponsorem wyjazdów.

Nawet o auto musiała się nauczyć dbać.

I tak ciche dni zmieniły się w miesiące, potem lata.

Dziś syn ma urodziny, więc jesteśmy w sali zabaw. Siedzimy 50metrow od siebie, żeby przypadkiem się nie pokłócic.

Życie już nie sprawia mi przyjemności.

Przepraszam za ten wysryw. Może się trochę lepiej poczuje. Kumplom nie chce mówić takich rzeczy. Mają swoje problemy.

Wiem, że muszę odbudować swoje życie.
Znaleźć czas na sport i nie siedzieć tyle czasu w domu.
Może jakiegoś kolegę czy koleżankę żeby pójść na spacer, pobiegać, żeby nie siedzieć w domu.
Byle blisko od domu. Każdy kumpel mieszka w innej dzielnicy więc autem to minimalnie 30 min drogi, a komunikacja to pewnie godzina z hakiem.

W grudniu straciłem robotę, więc nastrój też mi się nie poprawił.

A jestem z tym całkowicie sam.
mam__pytanie - #wykop40plus #wykop30plus #zwiazki #dzieci 

Siedzę sobie, myślę i doc...

źródło: temp_file6663430164743216528

Pobierz
  • 491
@mam__pytanie: Brzmi jak mój brat i jego była żona. 12 lat jak krew w piach, ona przyszła z małą walizeczką, prawie jak stała. On za to z domu wyszedł obładowany w cholerę. Też się męczył z toksykiem, kochał, prezenty dawał, liczył że żywa, rozrywkowa i 9-10 lat młodsza to będzie się nim też opiekować na "stare lata". No nie, życie to nie koncert życzeń. ( ͡° ͜ʖ ͡°
I cyk po 20 min policja. Na szczęście sąd uznał że dzieci były najedzone wykąpane i uśpione i nie może być może o jakimkolwiek narazeniu ich na niebezpieczeństwo. Zostałem uniewinniony.


@mam__pytanie: Po takiej akcji poważnie bym rozważał rozwód i to tak bardzo poważnie
Jeśli kobieta nie wykazuje woli porozumienia, to obawiam się, że niewiele da się zrobić, aby uratować ten związek. Podejmij max 3 próby poważnej rozmowy. Jeżeli ona odrzuci ten gest, to masz odpowiedź. Wtedy trzeba się rozstać. Szkoda życia, zdrowia, nerwów. Walcz o siebie i dzieci, a także o majątek.
@mam__pytanie: mam tak samo ze swoją; stać mnie, że mogę ją zostawić z całym naszym dorobkiem i odejść; niestety jestem tchórzem, syn dorosły nie muszę na niego płacić alimentów bo sobie pracuję i studiuję, córka niestety małoletnia i musiałaby sobie życie przeorganizować ze mną bo z mamą nie zostanie na pewno. Swoją drogą dlaczego babom bije tak mocno w pewnym wieku; jaki błąd jako faceci popełniamy, jesteśmy zbyt mało agresywni? U
@mam__pytanie: pewnie słyszałeś o tym milion razy, ale może to będzie milion pierwszy i akurat trafi. W samolocie w sytuacji awaryjnej zawsze zakładasz maskę z tlenem najpierw sobie, potem dziecku. W takiej sytuacji robisz podobnie. Zadbaj najpierw o siebie i swój dobrostan psychiczny. Pójdź na konsultację do terapeuty, może będziesz potrzebował dłuższej terapii, która da Ci narzędzia do radzenia sobie z obecnymi problemami. W tym samym czasie zadbaj o czas z
Takie wątki tylko potwierdzają, że żeniaczka nie jest warta zachodu w tych czasach. To jest totalna loteria, a możesz się żenić z normalną kobietą, to potem jej odwali i nic nie zrobisz. Don't get married.
@mam__pytanie: Czytając czy słysząc takie historie cieszę sie że jestem kawalerem, w sumie to parę tygodni temu rozstałem sie z dziewczyną bo właśnie zaczynałam dostrzegać że nie jestem szczęśliwy ani zadowolony z życia. Zdałem sobie sprawę że bez niej było mi lepiej.
@mam__pytanie stary współczuje, masa jest takich historii niestety. Nie jesteś jedyny. Może #!$%@? się znam bo zaraz zmiana kodu na 4 z przodu, brak baby, brak dzieci. Za to fajne mieszkanie, zajebiste auto i święty spokój. Przyznaje czasem brakuje cycka do potrzymania przy filmie, ale w sumie z tego co piszesz to niewiele straciłem. A to, że baby są jakie są to poniekąd nasza wina. Jak widzę moich młodszych kumpli, wozi do
@szucharles: to jest proste. Kobiety tak robią jak są nieszczęśliwe. A nieszczęście wynika zazwyczaj albo z poczucia, że sie jest z osobnikiem marnej jakości (niski status, brak kręgosłupa, etc) albo z poczucia urazy wobec partnera. Najprostszym sposobem rozwiązania tego jest dawanie przyjemności partnerce (atencja, droczenie się, seksualna agresja oczywiście w granicach rozsądku).
czym szybciej sie rozejdziecie tym lepiej i dla was i dla dzieci.


@Ziutek_Grabaz: Nie słuchaj porad życiowych na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Rozstanie się zmieni tyle, że jeszcze stracisz dzieci i wtedy naprawdę będziesz sam.
@Dueil_angoisseus nie wiem skąd tą cenę wytrzasnales :) utrzymanie normalnych relacji po rozwodzie (tutaj bardzo ważne, bo jest dziecko), jest warte wywalenia 6k na terapię. Żeby potem rodzice nie płacili za terapię dziecka dużo dużo więcej. Można się rozwieść w cywilizowany sposób, zachować normalne stosunki i być nadal dobrymi rodzicami dla dziecka, zamiast skakać sobie do gardeł.