Wpis z mikrobloga

@sayanek Powtórzę to, co już napisałem w tym wątku - o tym czy pies zmarznie czy nie decyduje przede wszystkim masa ciała, a nie to czy jest długo- czy krótkowłosy. Dodatkowo w Polsce wciąż praktykowane jest sypanie soli na chodniki, co dodatkowo pogarsza sprawę.

@Krol_Karo No i co ma ten komentarz wnieść do wątku o marznących psach nieprzystosowanych do zimna?
  • Odpowiedz
  • 10
@WielkiNos Przynajmniej nie przywiązał psa przy samym wejściu do sklepu i nie jest to amstaff, czy inne żywe gówno dla podludzi. Zdarzyło mi się, że jakaś idiotka przywiązała taki syf dosłownie w drzwiach wejściowych do Auchan i trzeba były lecieć do następnych drzwi, bo bydle szalało na sznurku i rzucało się w kierunku pochodzących ludzi. Nawet poinformowany ochroniarz, nie wiedział specjalnie, co zrobić i zadzwonił na policję. Najlepsi są ci, co trzymają
  • Odpowiedz
@kubas_782 dokładnie, jeszcze brakuje żeby te brudasy i pchlarze mi jedzenie lizały wąchały i śmierdziały w sklepie. Niech sobie śmierdzą w swoich domach, a nie w przestrzeni publicznej. Wystarczy wejść do windy po takim psie żeby wiedzieć o co mi chodzi. Brzydziłbym się wejść do sklepu, który na to pozwala.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ciekawe czy dziecko też byś tak zostawiła same na smyczy pod sklepem przypięte, co za obrzydliwy post, tego sie po tobie nie spodziewałem
  • Odpowiedz
@KRCZVSK czyli jak masz małego psa ale upasionego powyżej 10kg to już będzie mu cieplej niż innemu z tej samej rasy przy prawidłowej masie ciała?
I jak będziesz miał dwa psy o wadze 15kg to nagle nie decyduje masa ciała tylko rodzaj podszerstka jaki mają, jeden bez podszerstka z krótki włosem a drugi z podszerstkiem i długim włosem, chyba w tym przypadku “decyduje przede wszystkim rodzaj podszerstka a nie masa ciała”
  • Odpowiedz
pies jest poza kontrola właściciela i jak zbliży się jakieś małe dziecko a pies w stresie będzie chciał je ugryźć to nie możesz jako właściciel zareagować,

- losowi ludzie mogą głaskać psa, co też może go stresować,


@MamMalegoSiurka: kto normalny zbliża się, albo głaszcze cudze psy, kiedy w pobliżu nie ma właściciela? To już trzeba być idiota i nie mieć instynktu samozachowawczego. Należy zastosować zasadę, chcącemu nie dzieje się krzywda. Pcha
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Mój blablador to jak jest śnieg to do domu nie chce wracać, Kładzie się w tym śniegu i tak z 10 minut potrafi leżeć i oglądać otoczenie i nie chce się ruszyć...
Podejrzewam, że dla tamtego też nie zimno jest straszne.
  • Odpowiedz