Wpis z mikrobloga

@thority mam dwie inne. Tylko nie mam kontaktu do inżyniera z LEGO. Też Polak, kiedyś się poznaliśmy. On tylko przekazuje dane osoby do której mają się odezwać przy najbliższym naborze. Później to już na człowieku jak sobie poradzi ;)
No u mnie kiepsko z oszczędnościami. Po tej chorej inflacji kawalerka plus opłaty to już minimalna pensja, jeszcze trzeba za coś żyć, a nie mamy tak tanio jak w Polsce. Znowu na zakupy
@thority: oczywiscie, kilka roznych planow, na jeden dzien, na 2-3 miesiace i taki troche mglisty ale dlugofalowy tez... problemem jest to, ze w tym momencie nie znalazlbym pracy w moim miescie ktora zapewnilaby mi taki sam komfort zycia jaki mam teraz. Byloby to albo mniej pieniedzy albo duzo wiecej zapierdzielu.
@thority: Akurat kończę ciułać wkład własny na drugie mieszkanie więc poduszka finansowa jest spora. Na spokojnie. Może wyjechałbym na zachód -USA/GB bo z tą Rosją co się ostatnio dzieje to kto to widział Bożenko.
@thority: nie chcialem zaglebiac sie w szczegoly, ale poduszke mam i to na upartego nawet na kilka lat skromnego zycia. Regularnie mysle co zmienic w zyciu poniewaz zbliza sie wypalenie (IT engineering) wiec jak by mnie wyrzucili to bym pewnie chcial jakis swoj rzemieslmiczy biznes otworzyc...
@thority: jakbym dzisiaj stracił robotę to musiałbym mieć wypłacone 3.5 miesiąca pensji plus miesięczną odprawę. Miałbym 3 miesiące na znalezienie innej roboty. W sumie to nie wiem czy nawet bym się nie ucieszył z takiej informacji.