Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo Rafał Zaorski postanowił podzielić apartament na Złotej 44 na 20k udziałów i je opchnąć randomom z Internetu XD

Mnie ta Złota 44 nie grzeje, w sensie mam to generalnie w pompie co tam się będzie działo, czy Zaorski zarobi te 100 baniek, czy nie, ale pomysł mi się podoba z jednego powodu - jeżeli ci ludzie się jednak nie dogadają, a na korytarzu Złotej 44 zrobi się ruch jak na lotnisku przed świętami to zwróci to uwagę na problem spekulacji na rynku nieruchomości.

No nie ma bardziej skutecznej metody na krytykę airbnb niż zrobienie airbnb za ścianą Robertowi Lewandowskiemu XD

Przy okazji to ci mieszkańcy Złotej to też się zachowują raczej jak takie bogate buroki, tj. a to grożą Zaorowi, że go wywiozą do lasu XD a to np. dzisiaj wynajęli ochronę i nie chcieli do windy puścić jego gości.

W każdym razie "na biednego nie trafiło", a zamienienie Złotej na najdroższą w Polsce fawelę jest poświęceniem godnym większej sprawy XD

#nieruchomosci #zlota44 #zaorski #przemysleniazdupy
  • 22
  • Odpowiedz
@aversxx: @mickpl Oni maja środki i możliwości, więc bronią swojego :) Właściciele jako grupa na pewno znają cały system dokładnie i wiedzą jak blokować sprzedaż. Już jest wpis w KW o toczącym się postępowaniu, szybko działają :)
  • Odpowiedz
@mickpl: Moja matka miała kiedyś na pieńku z sąsiadką, w sądzie, gdy już wygrała to jej powiedziała że sprzeda mieszkanie cyganom z Nowego Sącza, kilka rodzin sie zmieści a kosztami sie podzielą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sąsiadka stara ale jak te kłopoty przejdą na moje pokolenie to planuje to zrobić, albo to co Zaorski

xDD
  • Odpowiedz
@mickpl: A jakby stanęli jeden przy drugim, bez żadnych mebli, ściśnięci na maksa - to ile tam by się zmieściło?

Z 4 osoby na metr - tylko nie wiem, ile tam metrów. To wtedy mogliby przebywać częściej.
  • Odpowiedz
@mickpl: ja to też tak myślę, to jest ten zapalnik, to jest ten początek spadków! Szykuj swoje 10% i grzej telefon, bo jak doradca wpadnie to będzie kupowane
  • Odpowiedz
@mickpl: Farmazoniarz wymyślił kolejny "projekt" jak wydymać ludzi, bo normalnie nikt nie chciał kupić tego apartamentu. Bardzo sprytnie unika odpowiedzi na dręczące pytania przykrywając je śmiechem i tym jak "zabawna" jest to akcja.
  • Odpowiedz