Wpis z mikrobloga

@popiolka: To kiepski pomysł. Jeśli się cierpi na manię czystości, to można by to czyścić codziennie, ale i tak na 100% nigdy się tego nie wyczyści, poza tym nie powinno się karmić manii.
  • Odpowiedz
@popiolka: wszyscy uważają że to zły pomysł. Chyba ze masz sprzataczke ktora bedzie to czyscic po kazfym uzyciu. Ladnie wyglada na zdjeciach wiec jak masz laziekne ktorej nie uzywasz a chcesz wrzucac na insta to polecam.
  • Odpowiedz
@popiolka: jeżeli jesteś jak moja żona, to wszystko utrzymasz w czystości. Ja mam łazienkę, którą bym chciał wyremontować ze względu na jej wiekowość, ale żal ją rozwalać bo wygląda cały czas jakby dopiero była zrobiona tylko w poprzednich czasach
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@popiolka: jak lubisz czyścić po każdym użyciu to jak najbardziej¯\(ツ)/¯

chcesz zobaczyć jak zmienia się zapał "od jakie to piękne" do "ile to trzeba czyścić" to poszukaj na yt "nie będzie łatwo"( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Czarna armatura i czarny brodzik. Kto ma i poleca,

@popiolka: Ja nie mam i nie polecam. Mam zwykłą chromowaną i białą armaturę. Do tego w domu stacja zmiękczająca wodę, zatem nie mam w ogóle osadów z kamienia. I tak niewytarte krople z wody z czasem (po roku-półtora użytkowania) pozostawiają taką białawą otoczkę i powodują przebarwienia, a już widzę, jak po każdym użyciu będziesz wycierał kran czy umywalkę lub brodzik ręcznikiem do
  • Odpowiedz
@popiolka: Ja mam. Miałem obawy, ale nie jest tak źle. Na brodziku niewiele widać natomiast kran i szafkę pod umywalką przecieram po użyciu. Może to trochę upierdliwe na początku ale przywykłem i teraz to już odruch.
  • Odpowiedz
  • 1
@popiolka czarne to wygląda pięknie tylko w sklepie na półce. W normalnym użytkowaniu, jak nie latasz ze scierą codziennie to wygląda obrzydliwie. Widać kamień, zacieki, w niektórych odpryskuje czarna warstwa. I w życiu żadnych elementów plastikowych, bo to się rozwali za chwile
  • Odpowiedz
@popiolka: mam i używam. Nie ma tragedii, prysznic jest ok, zlew w kuchni też, najgorzej to kran w umywalce w łazience, bo tam zawsze jakieś mydliny się przyczepią i są białe/szare plamy prawie cały czas, zwłaszcza że kran mam kwadratowy to i woda średnio spływa z niego.
  • Odpowiedz
@popiolka: my zrobilim ciemne plytki, biala wanne umywalka i kibel, odplyw liniowy (bez brodzika) i ale baterie, krany, zlew w kuchni, gniazdka, detale itp czarne i jest lux
  • Odpowiedz
Kto ma i poleca, bo wcale nie tak ciężko utrzymać w dobrym stanie gdy dba się na codzień,


@popiolka: brzmisz jakbyś był już zdecydowany, tylko szukasz poparcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz